Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Supaplex enters the ring!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Herzlich wilkommen!

Zdobywam aczi aczi, to pomyslalem, ze sie przedstawie. Mam na imie Maciek, mam prawie 26 lat, miejsce pochodzenia Krakow, malopolska.

Pracuje w korpo jako inzynier, skonczylem energetyke na AGH, temat magisterki "Analiza niskoodpadowych metod odsiarczania spalin w cieplowniach weglowych" (jakis socjolog sie chwalil swoim, to ja tez napisze, a co!).

Konsole: X360, Wii, DSi, 3DS, PSP. Gram glownie w League of Legends na PC jeden meczyk dziennie, na wiecej nie mam czasu. W delegacjach glownie DSi, czasem 3DS.

Jestem niepoprawnym gadzeciarzem, kocham motoryzacje (szczegolnie moj nowy nabytek - seksowna bawarke) i jestem uzalezniony od internetu. Chyba wsio, chlopaki mnie tu znaja (oprocz dzeja) i lubia moje cyniczne, chamskie komentarze. O jaszczurkach. Hehe.
Jaszczurki są przednie Grinning. Ja się chwaliłem gdyż pytali. Ty się chwalisz, bo jesteś Supa Trollface

[Obrazek: 2037383202.gif]
<lemon> Młodzi ludzie najchętniej wybierali kierunki - pedagogikę, socjologię, filozofię, psychologię, politologię czy zarządzanie. - wp.pl
<tath> w końcu wszystkie kasy w biedronce będą otwarte

http://bash.org.pl/4830554/

Tritorlls
Troll Detected!

Tak czy inaczej, męcz dalej o kolorowy nick Grinning.
supaklex, kolejny troll, boi sie warnow dzejsa :C
no bo to dopiero poczatek. dostal zlecenie. Co ja pacze?