Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Potrzebne kody Klubu Nintendo!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie będę owijał w bawełnę. Potrzebuję pomocy!

Chciałym przygotować materiał wideo na temat klasycznego Gameboya i jego ewolucji.

Coś w stylu mojego poprzedniego filmu na temat N-Gage'a.
http://www.youtube.com/watch?v=br_Q-IXOE28

Skompletowanie najróżniejszych modeli konsoli, akcesoriów, dodatków i rozszerzeń zajęło mi pare miesięcy i do rozpoczęcia zdjęć brakuje mi wyłącznie Game & Watcha. Gdyby Nintendo oferowało zakup takiego urządzenia, problem byłby rozwiązany.

Niestety, jedyną metodą aby zdobyć nową konsolkę jest jej zakup za pomocą punktów z klubu Nintendo. (jest jeszcze eBay/Allegro ale za taką kasę kupiłbym sobie prędzej całe studio filmowe).

Dzięki pomocy znajomego udało nam się uzbierać kilkadziesiąt kodów, które w sumie wzbogaciły o 6200 punktów. Game & Watch kosztuje 7500.

[Obrazek: 2012-06-14_1202.png]

I tu pojawia się moja prośba: czy znalazłaby się jakaś dobra dusza, która pomogłaby nam dozbierać punkty? W naszym wypadku problem nie polega na braku kodów... tylko na tym, że niektóre z gier się powtarzają, a Nintendo pozwala zarejestrować tylko jedną kopię.

W zamian za brakujące nam kody z
Mario Tennis Open, Mario Kart 7, Super Mario 3D Land, PilotWings Resort, Mario & Sonic..., Rayman Origins, Steel Diver, Tetris Axis, Pokemon Rumble Blast, czy Sonic Generations (i pewnie wielu innych)

mógłbym zaoferować któreś z nieużywanych kodów z gier które już wcześniej zarejestrowaliśmy:

Wii Sports Resort, NEW Super Mario Bros. Wii, New Super Mario Bros, Pokemon Mystery Dungeon: Explorers of Sky, Layton & The Curious Village lub Pokemon Soul Silver.

Z przyjemnością umieszczę was też w napisach końcowych Winking Jeśli komuś wala się zbędny kod, prosiłbym o kontakt poprzez PW albo na [email protected]

Update: 6850 punktów! Dzięki Dorczenzo, Coil!
Nie mogę pomóc. Ale życzę powodzenia.
Do zamknięcia! Zgromadziłem już odpowiednią ilość punktów dzięki pomocy Dorczenzo, Coila i PisklePL. Wielkie dzięki!