Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Jaką myszkę kupić do 200zł
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Po 5 latach czas na wymianę myszki na nową, mój aktualny Logitech chcę odejść na emeryturę więc nie będę mu tego utrudniał i tu rodzi się pytanie i zarazem prośba jak wybrać godnego następce ? Budżet jakim dysponuję to około 200zł, oczywiście im mniej niż lepiej. Zamówiłem już podkładkę Steelseries QCK więc wolał bym żeby nowy gryzoń na niej działał. A teraz to mniej przyjemne czyli moje wymagania, musi być wygodna (nie musi być wyprofilowana pod prawą rękę, może być symetryczna) no i miło było by jak by się ładnie prezentowała się na biurku. Myślałem o kilku myszkach to są moje typy:
-Razer Abyssus
-Logitech G300
-Saitek Cyborg Rat 5
-Roccat Kone Max

A może wy mi coś polecicie, czekam na propozycje i opinie o wymienionych wyżej myszkach.

(Nie proponować Logitech G500)
Ja ci proponuje rata 5 sam go mam i polecam!
W co chcesz grać ?
Na pewno nie w Mmorpg, różnie głównie FPS i RPG czasami partyjka w WarCrafta III
Klasyczny Death Adder?
Szarpniesz się jeszcze trochę i masz Razer Imperator. Osobiście go posiadam i sprawdza się świetnie Shut up and take my money!
Ja mam abyssusa i do Counter-strike wyśmienita. Polecam
Microsoft Sidewinder, bez cyferek, jest bardzo dobry. Regulowany ciężar, kilka makr, dynamiczna zmiana DPI, ładne czerwone podświetlenie, podświetlany ekran LCD, wymienne podkładki, ciężarek do trzymania kabla. Jest przeciętnych rozmiarów, ładnie dopasowuje się do każdej dłoni. Do FPSów, dzięki możliwości szybkiej zmiany DPI (800 do snajpierki, 1600 do karabinów, 2000 do shotgunów) i makrom. Ja swoją zdobyłem nową na aukcji za marne 6 dyszek, razem z pełną premierówką Gears of War, facet nie wiedział co sprzedaje.
Ew. X8 albo X5, też się nadadzą.
Zastanawiam się dlaczego nie chcesz Logitech G500. Myszka jest wygodna i dokładna. Cena też jest przystępna. Sam ją posiadam i na nic nie narzekam.