Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Hej
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Postanowiłem wreszcie, że się przywitam, bo oglądam kanał arhneu na YT jakoś od recenzji filmów z serii Evil Dead (więc dobrych parę miesięcy), na forum też jestem zarejestrowany od jakiegoś czasu, a jakoś nigdy się nie odezwałem i już miałem wyrzuty sumienia Tongue_Out_Winking

No więc jestem ichabod, lubię horrory, parę gier i Doctor Who, lubię też oglądać namiętnie rozmaitych internetowych recenzentów (przede wszystkim Spoony'ego, Jamesa Rolfe, Ashensa i JonTrona, a także kilkoro innych, np. z TGWTG, zresztą łatwo mnie znaleźć na polskim forum tłumaczy owych recenzji z serwisu tgwtg.pl), wobec tego jestem wręcz zachwycony, że jest taki kanał jak ten, który zdobywa popularność mimo tego (a może dzięki temu), że nie bazuje na jakichś nudnych vlogach i gameplayach, których w sieci jest do wyrzygania.

W każdym razie postaram się ogarnąć trochę pozostałe tematy na forum i wcisnąć swoje 5 groszy, gdzie będę mógł Tongue_Out_Winking

Postaram się nie bałaganić Trollface
Ponieważ autor jest niezwykle skromny, ja sam zachęcę do odwiedzenia i subskrybowania kanału Ichaboda, który znajdziecie pod magicznym linkiem

http://www.youtube.com/lstelmach89

Zresztą, znajduje się on również na krótkiej liście polecanych youtube.com/arhneu, więc to już mówi samo za siebie. NO I POLECA ADMINISTRATOR, WIĘC OGLĄDAJCIE Torll
Autor nie jest skromny, po prostu nie chciał wpieprzać się z reklamą już do pierwszego posta :P
No cześć, kanał Twój subskrybowałem już dawno, bardzo fajne recenzje robisz ;p
Witaj, jak również śledzę twój kanał od jakiegoś czasu, wspaniałe materiały. : )
Cześć Ichabod Smiling
Ja również oglądam Twój kanał już od jakiegoś czasu i bardzo podobało mi się "Guilty Pleasures" Grinning Osobiście wręcz KOCHAM kino klasy B więc uwielbiam oglądać "złe" filmy i kurcze sprawia mi to ogromną przyjemność :p Ostatnio zagościły u mnie takie klasyki jak "Napromieniowana klasa" czy "Doktor Alien" w wersjach na VHS więc klimatyczne reklamy na początku no i lektor Winking Aktualnie jestem w poszukiwaniu starych, kiepskich filmów na kasetach. Latem chcę zrobić ze znajomymi jakieś nocne VHS-owe maratony u kogoś z nas w mieszkaniu (magnetowid + rzutnik). No, to tyle, nie śmiecę już w Twoim temacie Tongue_Out_Winking
Hej, mały spamik, mam nadzieję, że nikt się nie obrazi Winking

Wrzuciłem nowy filmik, zapraszam fanów dobrych gier! http://www.youtube.com/watch?v=vVTMFdgLx4Y
nie znałem cię przedtem, ale masz spoko filmiki, łap suba Winking
Od razu jak zarejestrowałem się na to forum natknąłem się przypadkiem na Ichaboda. Bardzo podobają mi się jego filmy i mam suba może niecały miesiąc ale dzięki niemu zacznę oglądać Doctora Who. Mówiąc krótko - kanał trzyma poziom.
Dzięki, koledzy Smiling
Świetny kanał. Jestem na bieżąco. Nie dziwię się, że bije rekordy popularności. Heart
Jaram się. Łapka w góre i sub.
Dziękuję Kissing

Woohoo, dobijam powoli do 2 tys subów, możecie już przestać zakładać fejkowe konta do subów, chłopaki Smiling