Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Dzień dobry, cześć i czołem!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, jest to mój pierwszy post na tym forum więc mam nadzieje że mnie przyjmiecie.Parę słów o sobie...skończyłem gimbazęe więc chyba już nie jestem gimbem (chociaż niektórzy uważają że to stan umysłu). Interesuje mnie to co większość omija dalekim łukiem, czyli to co się dzieje w okrągłym, białym, budynku przy ulicy Wiejskiej w Warszawie.

Zabawę z grami zacząłem z pc i ''grą telewizyjną''. Pierwszą grą na pc chyba był Jazz jack rabbit, potem jakaś strzelanka 2D(nie pamiętam nazwy, fajnie jak ktoś by odgadł). Ulubioną serią gier jest zdecydowanie GTA. Obecnie posiadam X360 i PSVite no i pc ale gram głównie na konsoli.

Na arhn.eu trafiłem przez youtube, pierwszy film jaki obejrzałem to retrorecenzja beatmanii , potem była rupieciarnia czyli Dark Archon w roli łowcy okazjiHappy, to mnie zachęciło to zagoszczenia na forum.
Cześć, witamy na arhn.eu! Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej Smiling

Zainteresowanie polityką to nie temat do wstydu, tak długo jak nie prowadzi do niepotrzebnej demagogii.
Ja nigdy nie chcę o tym gadać, chyba że z ludźmi na to przystosowanymi.