Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Piszę coś o sobie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć, nazywam się Czarek, mam 23 lata i niedawno skończyłem sesję. Mieszkam na przedmieściach Warszawy, studiuję architekturę na PW.

Śledzę poczynania arhn.eu od paru dobrych miesięcy, teraz przyszła pora na "oficjalne" pojawienie się na forum i stronie.
Gram na PC, konsolach, smartfonach i w planszówki, (choć ostatnimi czasy ciężko to nazwać graniem, brak czasu sprawił że na półce magazynuje kolejne nieodfoliowane pudełka). Apropo magazynowania, mam słabość do wszelkiego rodzaju kolekcjonerskich dupereli, figurek, artbooków itd

W wolnych chwilach prowadzę podcast "Nerdoza" (zainteresowanych odsyłam na iTunes i youtube) poświęcony min elektronicznej rozrywce, od czasu do czasu wrzucę coś na youtube.

Jednym z większych osiągnięś w moim życiu (Winking) jest zaszczepienie mojej dziewczynie growego bakcyla, wspólne przejście Diablo 3 w coopie to jeden z milszych akcentów ostatnich miesięcy.

Sporo czytam, jeżdżę na snowboardzie, jestem lekko spaczony na punkcie domowego/przenośnego audio i dobrej muzyki, nienawidze słońca, uważam że dzień zaczyna się od godzin dwucyfrowych, chciałbym mieszkać w Domu Koshino.

Myślę, że będę tu pasował Winking