Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Poradnik fahrenheit
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Gra Fahrenheit jest grą ciężkostrawną , z względu na swoją ponurą tematyka i zakręconą fabułę.


”Rzeczy nigdy nie są takimi, na jakie wyglądają. Wierzymy, iż rozumiemy świat który nas otacza, ale tak naprawdę widzimy tylko jego zewnętrzną powłokę. Byłem taki sam jak wy. Wierzyłem w człowieczeństwo, gazety, reklamy mydła, politykę i książki historyczne. Ale pewnego dnia rzeczywistość kopie Cię prosto w zęby i nie masz innego wyboru, jak tylko zobaczyć rzeczy takimi jakie są naprawdę. Nazywam się Lucas Kane. Moja historia jest jedną z tych, gdzie zwykłego gościa spotyka coś niezwykłego. Może to po prostu miało się stać. Może to było moje przeznaczenie, moja karma, czy jak zechcecie to nazwać. Jedną rzecz wiem na pewno. Nic już nigdy nie będzie takie same."

W grze chodzi o to by nie wpaść w panikę , ja pokaże ci czynności , które pomogą ci utrzymać równowagę .

Rozdział 1 : MORDERSTWO
Gdzie : Knajpka "U Doc'a"

Na samym początku spada nam samo poczucie , obok nas leży trup , trzeba go usunąć , następnie schować nóż[1] , który leży przy pisuarach oraz powycierać mopem ślady krwi . Podejdź do kranu i umyj się , uderz trzy razy w automat[2] , który stoi miedzy pisuarami a drzwiami . Wyjdź z toalety i usiądź do swojego stolika[3] (jest to stolik przed człowiekiem w kapeluszu) , napij się czegoś , zjedz coś oraz popatrz na kubek z uszkiem , teraz pora wiać , by nie zbudzać podejrzeń popatrz na rachunek i zapłać za niego . Możesz poprawić sobie samo poczucie słuchając muzyki w szafie grającej[4] .
UWAGA : Wyjść z restauracji musisz przed tym jak policjant pójdzie do toalety !
Teraz możesz spokojnie opuścić restauracje , zajrzyj za tył restauracji i popatrz na bezdomnego[5] , teraz biegiem do taksówki , która znajduje się (Obróć się w prawo i biegnij prosto przez ulice tam zobaczysz żółty kolor podejdź do niej i wsiądź ) na przeciwko restauracji[6] .
Postaraj się to wszystko zrobić przed tym jak policjant znajdzie trupa !


Co możesz zrobić źle:
- wyjrzeć przez okno w toalecie
- wyjść z łazienki nie wyczyściwszy plamy krwi z podłogi
- zasiedzieć się w restauracji, aż policjant wstanie od kontuaru
- porozmawiać z kelnerką
- porozmawiać z policjantem, gdy siedzi za kontuarem
- użyć automatu telefonicznego
- wejść za kontuar
- próbować wyjść bez zapłacenia rachunku


[1]
[attachment=45]
[2]
[attachment=46]
[3]
[attachment=47]
[4]
[attachment=48]
[5]
[attachment=49]
[6]
[attachment=50]
[Mapa pomocnicza]
[attachment=51]
Niech pan sobie ten poradnik robi, nikt mu nie zakazuje. Ale zamiast pisać post pod postem niech edytuje pierwszy post i dodaje do niego zawartość, czyt. W tym wypadku kolejne "części" PS3 Has No Game
Sebi, nie przejmuj się jakimś gimbuchem. Lubisz to robić, to to rób Winking
Temat posprzątany, gimbus zwarnowany.

I do dzieła sebi, całkiem ładnie i profesjonalnie ten poradnik ci wchodzi! Zwróć jedynie uwagę na błędy ortograficzne.