Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: POP Station 7zł ;D
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Nie wiedziałem gdzie zamieścić chiński temat ;D]

Tak właśnie to co widzicie na screenie niżej to popstation, stylizacja na podobiznę psp a w środku sam tetris, żadnych trybów, wykonanie typowo chińskie...[kawałek plastiku, naklejki + jedna blaszka w środku z kabelkiem do głośnika ;D] Można Zgnieść w jednej ręce, tak spróbowałem. Cena takiego cuda w typowo chińskim sklepie wynosi 7 zł ;D.

[Obrazek: 13219207059074454326_thumb.jpg]
(Miniaturka)
Wtf? Widziałem już wiele rzeczy ale tak MEGA tandetnie wykonanej "konsoli" jeszcze nigdy oO Wygląda jakby została zrobiona z jakichś odpadów i tak też pewnie było.
Widziałem takie coś ostatnio w sklepie :P Nie ma to jak przerobić konsolę która ma wygląd oryginalnej. Pełno jest takich podróbek. Np. znane nam Funstation oraz Pegazus wyglądem przypominającego Playstation (PSX). I tak wiadomo, że to zepsuje się po jakimś tygodniu, i oczywiście zejdą naklejki naklejone na obudowie :P Nie kupiłbym tego.
Nawet ktoś kto kocha tetrisa nie chciałby mieć tego w swojej kolekcji ;d A ja chciałem wejść na to forum z czymś innym niż off-top.. A no i, lubi się wieszać Laughing A raczej lubiło. Tak poza tym mylące znaczki muzyki aparatu, usb ;D JESTEM PEWIEN, że po prostu nie umiałem odnaleźć tych wszystkich funkcji Childish
już po zdjęciu widać typowe chińskie wykonanie
A co wy godocie?! No przecież ja to z 7 lat temu na bazarze za 8 zł kupiłem. Ale ciekawe jest to ze szybciej go zgubilem niż zniszczylem :d .
pewnie rakotwórczy plastik
Heh, widziałem to w Smyku i siostra dała się nabrać że PSP za 7 zł Laughing
Najgorsza podróbka Tongue_Out_Winking