Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Jaką konsolę wybrać?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć wszystkim. Od ponad roku jestem szczęśliwym posiadaczem PS3. Jest to moja pierwsza konsola wcześniej grałem tylko na PC. Od miesiąca zastanawiam się czy nie kupić czasem jakiejś starszej konsoli. Bardzo lubię stare gry i chciałbym móc sobie w nie zagrać na konsoli na której wyszły a nie na emulatorze. I tutaj rodzi się mój problem. Nie mam zielonego pojęcia jaką konsolę wybrać bo nie znam się na tym. Mam nadzieję, że pomożecie mi wybrać odpowiednią konsolę oraz doradzić gdzie najlepiej kupić( aby było jak najtaniej). Z góry dziękuję Grinning
Najlepiej wybrać ten temat - http://arhn.eu/forum/Temat-Jak%C4%85-gr%...kupi%C4%87
Za nieprzeszukanie forum i zarazem dublowanie istniejącego tematu jestem zmuszony do wlepienia ostrzeżenia.
A ja wyjdę nieco przed szereg- wybacz Chmurowaty. Wszystko zależy od tego, jakie gry konkretnie Cię interesują. Konsolę kupujesz dla tytułów, a nie odwrotnie. Fakt. Temat wałkowany miliardy razy, ale co tam. Grunt aby inni użytkownicy nie szli Twoim śladem i nie tworzyli podobnych topiców. Napisz proszę, jakim budżetem na chwilę obecną dysponujesz oraz jakie gatunki gier najbardziej Ci odpowiadają, bo od tego powinniśmy wyjść?