Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Witam :3
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć wszystkim. Jestem Marcin i gram od 10 lat (a mam 15). Do lutego zeszłego roku bawiłem się wyłącznie na PC ale udało mi się kupić PS3 i jestem z tego bardzo zadowolony. Moje ulubione serie gier to :
-Uncharted
-God of War
-Red Dead Redemption
-Heavy Rain
-Postal 2
-Killzone
-Resistance
Oczywiście gry nie są moim jedynym hobby. Bardzo interesuję się również sportem a zwłaszcza hokejem na trawie i żużlem. Jeżeli chodzi o mój gust muzyczny to najchętniej słucham punk rocka. Moim największym marzenie jest zostanie dziennikarzem w magazynie growym [oczywiście pisanie dla serwisu internetowego(najlepiej arhn.euSmiling również ucieszyłoby mnie]. Nie ukrywam że chciałbym założyć swój kanał o grach na YT lub dołączyć do jakiejś istniejącej już grupy( oczywiście arhn.eu ponownie byłoby spełnieniem marzeń).
Witamy. Z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie! Proponuje zalozyc stosowne tematy o zuzlu i hokeju na trawie w dziale offtopic.

Jesli czujesz sie na silach mozesz tez opublikowac probke swojej tworczosci w dziale "Gracze graczom". Kto wie, moze juz niedlugo twoj talent zostanie dostrzezony.

P.S. Jesli chodzi o hokeja to Pol Amat jest chyba ulubionym zawodnikiem forumowiczow.
Co się tyczy założenia tematu o żużlu na forum to bardzo chętnie, jednak wolałbym zrobić to z kimś kto zna się na prowadzeniu forum, bo ja nie mam o tym zielonego pojęcia.