Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Witam wszystkich
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jako wielki fan arhn.eu na youtube postanowiłem zarejestrować się na tym forum. Jestem młodym, 15 letnim graczem który w tym roku idzie do 3 klasy gimnazjum. Gram głównie na PC, gram od 10 lat. Do moich ulubionych gier należą: Mass Effect 1/2/3, Gothic 1/2, Wiedźmin 1/2, Jade Empire, Assassin's Creed 2, SW The Old Republic, Heroes Of Might And Magic V, Mortal Kombat, Jedi Academy, GTA i wiele wiele innych. Kupuję tylko wydania pudełkowe, czasami Edycje Kolekcjonerskie. Zbieram wszystko co jest związane z grami. Oczywiście czytam książki, słucham muzyki. Uprawiam sporty, tenis i piłkę nożną.

Mam nadzieję że nie zanudziliście się czytając te słowa.
Serdeczna tarcza lisu! Witamy na forum!

Zawsze panuje tu rodzinna atmosfera o czym zapewni Cię niedługo HHM (Hover Hand Master) Leeroy. Duży plus za Jade Empire i czytanie książek (co nie jest takie oczywiste wśród młodzieży gimnazjalnej). Pod koniec roku planuję kupić jakieś mmo i może wybór padnie na SWTOR to zagramy. I mam nadzieję, że Jedi Outcast też ograłeś.
Hej, też regularnie grywam w STWOR, jaki serwer? Republika czy Imperium? :>
Witamy!

Też duży plus za książki i Jedi Academy.
Pod zaleceniem Jedi Outcasta podpisuję się obiema rękami. Gra cudo.
Ichabod gram na The Progenitor i jestem po stronie Imperium, choć grywam też postacią Trooper po stronie republiki.
O, tez gram na Progenitor i tez po stronie Imperium Torll

Jak trafisz gdzieś na Sorcerera o imieniu Rebbrown, to ja Grinning