Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Pytania dotyczące konkursu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jeśli któraś z zasad konkursowych jest niejasna, bądź macie dodatkowe pytania, z przyjemnością odpowiemy na nie w tym temacie!
Mam pytanie, na filmie powiedziane było "łapcie za kamery". Czy można wykonać animację, montaż itd.?
Można używać materiałów z gier ? Bardzo to ułatwiło by zadanie Smiling
Regulamin prosi wyłącznie o "materiał wideo". Może być wykonany dowolną techniką - animacja, kolaż naszych materiałów, pokaz slajdów itd. Wszystko co da się zapostować na Youtube jest dozwolone. Nie ma konieczności posiadania kamery, a i jakość nagrywanego obrazu nie będzie brana pod uwagę jako główny "czynnik".

Cytat:Można używać materiałów z gier ? Bardzo to ułatwiło by zadanie Smiling
Jak najbardziej.
Archon, a dałoby radę uploadnąć jakiś obraz z napisem arhn.eu taki jakie macie logo?
+ To ma być zarazem reklama tej strony + kanału na YouTube, czy tylko tej strony?
Jest jakaś inna możliwość uzyskania pocztówki??
Można ją sobie wydrukować Bitch please!.
Czy są jakieś ograniczenia dot. długości filmu?
W filmie było wyraźnie : NIE
(09-09-2012, 19:09)Gilathiss napisał(a): [ -> ]Archon, a dałoby radę uploadnąć jakiś obraz z napisem arhn.eu taki jakie macie logo?
+ To ma być zarazem reklama tej strony + kanału na YouTube, czy tylko tej strony?
Uruchom nasz dowolny film w pełnym oknie w rozdzielczości 1080p i wciśnij "PrtScn" Winking

To może być reklama dowolnego aspektu serwisu.

(09-09-2012, 19:21)Dark Fenix napisał(a): [ -> ]Jest jakaś inna możliwość uzyskania pocztówki??
Może kiedyś Winking

(09-09-2012, 19:25)matrix312 napisał(a): [ -> ]Czy są jakieś ograniczenia dot. długości filmu?
Jak wspomniałe ExE: nie.
Witam
Coś się stanie jeżeli w filmie konkursowym będzie zawarte jakieś logo sklepu np. hmm "Vobis" ?
Witam Pana,
Piszę ponieważ mam już prawie zakończoną reklamę... prawie, czyli w programie Corel VideoStudio Pro X4 skończyłem projekt. Problem pojawia się przy renderowaniu, gdy dochodzi do końca (90-96%) program się wyłącza. Czy mógłbym prosić o radę w tej sprawie?

Czy mozna zazyczyc sobie wiecej niz jedna gre do 200zl czy tylko jedna do 200zl?
jedna, jak było zaznaczone w filmie. błagam was ludzię, oglądajcie całość i dokładnie
1.Czy jeśli pokażę moją szpetną buźkę, to mam mniejsze szanse, czy może taki jak każdy? Bo niestety nic bez użycia mojej twarzy nie przychodzi mi do głowy.
2.O co chodzi z tymi pocztówkami?
3.Zwycięzcę zwycięzców - tego, co otrzyma Flinstation i grę do 200 zł wybierzecie w tym samym terminie, co innych?
@Sachees

1. Masz takie szanse jak każdy inny Winking Liczy się kreatywność!
2. Pierwsze 50 osób, które wyślą pracę na konkurs dostanie pocztówkę z logiem ARHN.EU
3. Tak, wszystkie wyniki zostaną ogłoszone w jednym terminie.
Niestety Windows Movie Maker nie obsługuje formatu mp4, a mogę nagrywać tylko PS Vitą. Czy mogę wrzucić 3 filmiki(powinny być jako jeden, ale niestety nie mogę tak zrobić) od 10 sek. do 30? Jeden raczej kiepsko by wyglądał, a tego nie chcę.
(14-09-2012, 14:14)Sachees napisał(a): [ -> ]Niestety Windows Movie Maker nie obsługuje formatu mp4, a mogę nagrywać tylko PS Vitą. Czy mogę wrzucić 3 filmiki(powinny być jako jeden, ale niestety nie mogę tak zrobić) od 10 sek. do 30? Jeden raczej kiepsko by wyglądał, a tego nie chcę.

Nie jestem Adminem, ale się wypowiem, przekonwertuj swoje pliki mp4 do formatu avi i gitara gra Smiling

maxiak9

Pytańko. Dorczenzo, Dark Archon, Grem, Neko. Czy wszyscy lubicie mleko ??? Smiling a jeśli ktos nie to napisz kto i co on lubi takie najpopularniejsze np. śmietana
(16-09-2012, 15:13)maxiak9 napisał(a): [ -> ]Pytańko. Dorczenzo, Dark Archon, Grem, Neko. Czy wszyscy lubicie mleko ??? Smiling a jeśli ktos nie to napisz kto i co on lubi takie najpopularniejsze np. śmietana

A ja? :/
LUBIE PLACKI I MLEKO TEŻ
CZEKOLADA NOM NOM NOM

maxiak9

Witam. Zważywszy na to że nie wszyscy udzielili odpowiedzi te informacje są już nie istotne. projekt został ukończony. Przepraszam Stivi ale jestem z wami od niedawna i nie zdążyłem jeszcze wszystkich poznać w moim tekście uwieczniłem: Stivi, Archon, Neko, Grem, Dorczenzo, Leeroy. jeśli kogoś pominąłem to powiedzcie, ponieważ taką drobną pomyłkę można jeszcze naprawić a nie chce się narażać zadnemu z członków ;d aha i jeszcze pytńko. bo w jednym temacie można umieścić tylko jeden filmik no a ja chcę dodać inny, bardziej pprzemyślany i czy mogę usunąc mojego posta z wcześniejszym filmikiem i umieścić nowy ?
Ponieważ nie jest to wprost niezgodne z naszym regulaminem, sądzę, że możemy dopuścić opcję usunięcia starego filmu w celu opublikowania nowego.
Gdybym wygrał konkurs lub dostał pocztówkę to w jaki sposób mnie poinformujecie ?
Poprzez PW na forum i/lub maila, a jeśli to nie wypali to przez youtube.
Stron: 1 2