Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Życie jest jak jabłko, nie buj się ugryść
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich bardzo serdecznie, nazywam się Kamil, jestem kolejnym użytkownikiem pięknego medium jakim jest internet i to w zasadzie wszystko, ale żeby nie było za krótko to zanudzę Was jeszcze paroma informacjami z mojego życia. W wolnych chwilach pisuję o grach/filmach/książkach, ale nie będę podawał gdzie, bo nie zarejestrowałem się tutaj żeby robić reklamę, tylko pogadać z ludźmi (w końcu czasem człowiek uświadamia sobie, że coś z tą piwnicą nie tak, a mistyczne stworzenia jakim jest kobieta staje się tylko abstrakcją). Lubię słuchać dobrej muzy, rzecz jasna w mojej ocenie, pokroju The Killers, AC/DC, Grouplove czy choćby Crystal Castles (ostatnio odkryci, muszę przyznać, że robią wrażenie), oczywiście to nie wszystko, ale nie ma co się za bardzo rozdrabniać. Poza tym nie pogardzę ciekawym filmem czy książką (ostatnio "Rozgwiada" Pettera Wattsa i "Achaja" Andżeja Ziemiańskiego). Kocham również gry, w które gram na niedawno nabytym X360. To w sumie tyle, nie lubię powitań, ale uznałem, że warto, no więc CZEŹ!


PS. Nie, nie mam zamiaru brać udziału w konkursie, moja rejestracja niefortunnie zbiegła się z konkursem. Trollface
Witam, witam, propsuję gust muzyczny (szczególnie Grouplove, które mało kto kojarzy niestety Winking) i zachęcam, byś jednak pochwalił się swoją twórczością, chętnie poczytam jakiś niezależny stuff Winking
(10-09-2012, 12:12)Ichabod napisał(a): [ -> ]i zachęcam, byś jednak pochwalił się swoją twórczością, chętnie poczytam jakiś niezależny stuff Winking

http://arhn.eu/forum/Temat-Artyku%C5%82y...ieniem-RPG

Jeden z moich tekstów, które zamieściłem tutaj na forum, jeśli dałbyś radę przeczytać to nie pogardzę jakąś opinią, tą negatywną także, bo one zawsze mobilizują do poprawy jakichś aspektów twórczości Winking.
Ale nad ortografią to popracuj. "Andżej"? "Ugryść"? "buj?"? Grinning

Witaj na forum :p
(10-09-2012, 15:27)Manga Ryu napisał(a): [ -> ]Ale nad ortografią to popracuj. "Andżej"? "Ugryść"? "buj?"? Grinning

Witaj na forum :p

Tu masz źródło moich "problemów z ortografią" -----> https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/h...1322_n.jpg

Z językiem Polskim nie mam najmniejszych problemów, a "ugryść, buj" to nawiązanie do mema, którego zrobił Gonciarz (do którego link masz wyżej, jeśli nie chciało Ci się klikać to tylko uprzedzam). Inne nieścisłości jak "Andżej" czy cokolwiek co napisałem od wczoraj, to również żarty językowe, ale widzę, że muszę zaprzestać ich propagowania, bo wszyscy PRAWDZIWI poloniści się bulwersują Winking). Pozdrawiam.
teras gonciasz kópi ci samochód
Mem jest mało popularny chyba, bo pierwszy raz widzę. A, i żarty językowe w postaci błędnej ortografii warto jakoś zaznaczyć, wtedy nie byłoby problemu :x