Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Darksiders 2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Jakieś dwa lata temu natknąłem się po raz pierwszy na grę, która wciągnęła mnie niczym pierwszej klasy szambo. Darksiders, bo o niej właśnie mowa, była jednym z niewielu tytułów, przy których tak znakomicie się bawiłem. Gra miała w sobie wszystko, co lubię: masę walki, wykończeń gigantycznych bossów i doskonałego bohatera, który dodatkowo był jednym z Jeźdźców Apokalipsy. Tuż po zakończeniu gry byłem wielce przygnębiony, a jednocześnie pełen nadziei, jako że zakończenie jasno zwiastowało powstanie kolejnej części.

Czekałem na sequel z wielką niecierpliwością, śledząc bacznie wszystkie informacje jakie tylko się ukazywały. Z każdym kolejnym trailerem jaki widziałem, moje oczekiwania wobec Darksiders 2 rosły i rosły. Wydawało się, że developerzy wprost czytają w moich myślach, dodając do gry to, czego od niej oczekuję. Wreszcie, po dwóch latach, mój wymarzony sequel ujrzał światło dzienne. Czy moje modły zostały wysłuchane? Czytajcie, a będzie wam objaśnione. 

By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Darksiders 2

A mi się znudziła po 4 godzinach.
Ale do tego momentu grało się fajnie.
Ja przeszedłem ją cała końcówka była taka sobie,niestety nie bedzie chyba 3.
Mam pytanie. Polecacie Darksiders część pierwszą?
oczywiście
Gre przeszedłem. Osobiście bardzo mi się podobała.
(12-02-2013, 22:07)mateypk napisał(a): [ -> ]Mam pytanie. Polecacie Darksiders część pierwszą?

jak najbardziej, jeśli lubisz slashery to jest gra warta uwagi, wciąga, jest zróżnicowana chociaż ma troszkę "backtrackingu" (jeśli dobrze pamiętam, że tak się to w grach nazywa.