Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Witam i o zdrowie pytam.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak w temacie, na forum jestem od ponad pół godziny, więc mądrze byłoby się przywitać, jeśli chciałoby się pozostać tu na dłużej.

Imię me Bartek, na forach internetowych kryję się pod nickiem Nolfaverll, względnie skracając go do prostego Nolf lub Nolfa. Pojawił się również inne wersje tego nicka, ale to już w mniejszych, zżytych kręgach.
Jak podałem w profilu, jestem 19-latkiem, za kilkanaście dni rozpocznę naukę na studiach historycznych - będę próbował to połączyć z dziennikarstwem, czyli moim największym hobby.
Poza tym, interesuję się piłką nożną, siatkówką, Anime&Mangą (z większym naciskiem na to pierwsze), grami komputerowymi (a kto by nie :P?), muzyką (ha! Ciekawi mnie, ile osób z tego forum zna takie zespoły jak Poets of the Fall, Pendulum albo Trapt!). Nie pogardzę również dobrą książką i filmem.

Tak więc witam stałych bywalców i liczę na to, iż jakoś się ze mną dogadacie Smiling
No siema,

tak się tylko wpisuje bo znam "Pendulum"