Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Killzone Intro Napisy PL [Beta]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich arhnowiczów! Chciałbym się pochwalić, że zrobiłem napisy do intra pierwszego Killzone, ale niestety wciąż są w fazie beta[i pozostają w tej fazie od 30 grudnia 2011]. Oto one[zalecam włączyć adnotację, tam pojawiają się wszelakie poprawki]:
http://www.youtube.com/watch?v=SitoYzt9l0w
Dlaczego są w fazie Beta?
1. Niestety nie za dobrze znam angielski, więc tłumaczenie może mieć wiele błędów merytorycznych, których nie wyłapałem, a nie chciałbym żeby w końcowej wersji się pojawiły.
2. Potrzebuje tego intra w lepszej jakości [wiem, że HD jest niemożliwe, bo to gra z Ps2], gdyż w tym za bardzo się dźwięk z obrazem rozjeżdża. Najlepiej by było gdyby miało ono te napisy początkowe z tymi prawami autorskimi. Jeśliby ktoś miał to prosiłbym o kontakt na pw, albo na YT.

Przemowa Visariego wg. mojego tłumaczenia:
"Mój ludu... Synowie i Córki Helghanu... Przez wiele lat byliśmy niszczonym narodem: unikanym, uciśnionym i podbitym przez tych, którym staraliśmy się uciec. Dziesięć lat temu, poprosiłem Was o czas, a Wy mi go daliście. Jesteście siłą w mych ramionach, właścicielami mych marzeń... Nasi przodkowie zaczęli największą ucieczkę w historii ludzkości. Ucieczkę do wolności, Helghan stał się tą wolnością. Nasz nowy świat zmienił nasze ciała. Najpierw nas osłabiał, jednak w rzeczywistości... rośliśmy w siłę. W tym czasie jaki mi daliście, odbudowałem nasz naród, odbudowałem naszą potęgę i odbudowałem naszą dumę! Nasi wrogowie w domach zostali reedukowani; daliśmy im nowe spojrzenie na nasze idee. W dniu dzisiejszym, jesteśmy bardziej zjednoczeni niż kiedykolwiek wcześniej. Dzisiaj ci, którzy nas podzielili usłyszą nasz głos! Dzisiaj będziemy działać jako jedność i nie będziemy ignorowani. NIGDY WIĘCEJ! Obrońcy Helghańskiego snu, TERAZ JEST NASZ CZAS!"

Oryginał:
"My people... Sons and Daughters of Helghan... For many years, we have been a broken nation: shunned, oppressed, and conquered by those we sought to escape. Ten years ago, I asked for time, and that time was granted by you. You: the strength in my arm, the holders of my dreams... Our forefathers embarked on the greatest exodus in the history of all mankind. An exodus for freedom, Helghan became that freedom. Our new world changed our bodies. At first, it weakened us, but in fact, we were growing... stronger. In the time you have given me, I have rebuilt our nation, I have rebuilt our strength, and I have rebuilt our pride! Our enemies at home have been re-educated; we have given them new insights into our cause. On this day, we stand united once more. On this day, those driven to divide us will hear our voice! On this day, we shall act as one, and we shall be ignored NO MORE! Defenders of the Helghast dream, NOW IS OUR TIME!"

Wszelakie uwagi możecie zgłaszać tu, lub na YT pod filmikiem.
To tyle, mam nadzieję, że znajdą się chętni aby mi pomóc Smiling Za wszelaką pomoc z góry dziękuję!
PS. Jeśli wrzuciłem do złego działu, to sorry, ale niebyt znam się na forach ;/