Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Guild Wars 2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Gra raczej nowa, ale pewnie jest na forum parę ludzi, którzy grają.

Możecie zapraszać do znajomych a potem na jakieś pvp czy wojny światów
Wielkimati.4235
Właśnie kończę lvlowanie mojej postaci, a to oznacza że czekają mnie wyprawy do dungeonów w celu zdobycia odpowiednio end-gameowego ekwipunku. Niestety Ne jestem w żadnej gildii ani nie nawiązałem z nikim trwałych relacji… Jestem zatem otwarty na znajomości Grinning

Sama grę mogę z czystym sumieniem polecić. Kupno klucza czy wersji pudełkowej to spory wydatek ale nadchodzi Mikołaj więc… Zapewniam że jeśli damy grze szansę to zostaniemy wynagrodzeni sporą dawką czystej radochy. Rozgrywka w GW2 opiera się na nieco innych mechanizmach niż większość znanych MMORPG, tzn mam na myśli mechanizmy „zatrzymujące” gracza przed monitorem. GW2 jest zdecydowanie bardziej fair. Nie ma abonamentu, wyścigu o maksowanie lvlu. Przykładowo w trybie PVP każdy gracz dostaje maksymalny poziom i najlepszy możliwy ekwipunek- sprawia to, iż o wyniku starcia decydują umiejętności walki i strategia a nie wielogodzinne farmienie unikatowych itemów.
Polecenia wymaga też tryb Word vs Word vs Word, gdzie na olbrzymich mapach, ścierają się gracze z 3 serwerów. Odbijamy zamki, zapasy żywności, budujemy katapulty- namiastka antycznych wojen Winking