Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: The Humble Indie Bundle VI
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Już po raz szósty dostajemy możliwość zakupu pakietu świetnych gier na PC za, powiedzmy szczerze, grosze. Mowa o kolejnej edycji Humble Indie Bundle. Tym razem przy zakupie otrzymujemy pięć gier, a jeśli przebijemy średnią kwotę zakupu wszystkich użytkowników to dostaniemy kolejne pięć. W chwili robienia wpisu, kwota to $6.27, czyli wychodzi 2 zł za grę. Jeśli nie jesteśmy kutwami i wpłacimy więcej niż 99 centów, to otrzymamy także możliwość aktywowania gier na platformie Steam. Warto dodać, że gry działają pod systemami: Windows/Mac/Linux . W ramach zachęcenia/zniechęcenia, kilka słów o grach wchodzących w skład zestawu.


By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: The Humble Indie Bundle VI
Support Hubmble Indie Bundle jest znakomity. Wpłaciłem 6.32$ i zapomniałem,że trzeba wpłacić powyżej tej kwoty żeby dostać dodatkowe gry.Kupiłem jeszcze raz \"HIB 6\" za 0.40 $ myśląc,że rachunki się połączą. Jednak tak się nie stało. Napisałem do supportu, który odpowiedział mi po 1 godzinie. W odpowiedzi dostałem link do dodatkowych gier (klucz steam) i podziękowanie za wspieranie akcji. Wielki plus dla realizatorów i oby tak dalej.
kupione ale za mniej, czyli tylko połowa gier Winking
Polecam Shatter i Rocharda- kupiłem i się nie zawiodłem! Ogólnie, jeśli ktoś nie może dać średniej ceny (zawsze koło 5-6 dolców), to warto kupić pierwszego dnia, bo wszystkie odblokowane później bonusy i tak dostanie. Trochę zawiodłem się na dodatkowych grach, bo np. Jamestown miałem już z poprzedniego bundle\'a, ale tak to cud, miód i orzeszki, jak to mawiają.
Ja na razie ograłem SPAZa i VESSEL. To pierwsze wygląda dość sympatycznie, ale jeszcze chyba nie odkryło przede mną całego swojego potencjału. To drugie z kolei mnie zagięło już kilka razy i wciąga!
@Askiner - z tego co pamiętam, to na stronie już zakupionego badyla jest opcja dopłacenia do danego kupna
Warto wspomnieć, że każda z gier przy kupnie daje możliwość pobrania pełnego soundtracku w dowolnym formacie. Wystarczy zaznaczyć opcję 'music' przy tabelce z odblokowanymi przez nas tytułami.
Klimatycznam muzyka z Torchlight, autorstwa Matta Uelmena i arcade'owe, dynamiczne ścieżki pozostałych gier to dla mnie powód, dla którego wyłożyłem trochę grosza Winking

BTW - Jeśli spodoba Wam się zawodzenie gitary w Torchlight OST, twórcy udostępniają soundtrack do drugiej części na swojej stronie - http://www.torchlight2game.com/news/2012...oundtrack/
Już jest 7-ka.
(14-02-2013, 17:25)Tog napisał(a): [ -> ]Już jest 7-ka.

Rozczaruję Cię, ale już nie ma.
to byl bardzo dobry pack
Jamestown jest swietne S.P.A.Z czy Torchlight rownie dobre