Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Rocksmith
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: Vmu2WdYKvdw.jpg]
Gdy świat spisał już gry muzyczne na straty pojawia się perełka, która od nowa wzbudza zainteresowanie graczy. Ubisoft stawia wszystko na jedną kartę, czego efektem jest Rocksmith, "autentyczna gra rytmiczna", która zastępuje plastikowe kontrolery prawdziwą gitarą.


By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Rocksmith

Kacpi01_PL

Dla mnie rocksmith jest ok a recenzja tylko mnie w tym utwierdziła.
Dla mnie Rocksmith może być porządną grą chociaż te nutki pokazywane na gryfie są jakieś dziwne. Gdyby nie to, że sam nie umiem grać, a nie mam tyle kasy aby kupić zestaw z grą to mogę co najwyżej popatrzeć.
(12-10-2012, 23:19)Grodek napisał(a): [ -> ]Dla mnie Rocksmith może być porządną grą chociaż te nutki pokazywane na gryfie są jakieś dziwne. Gdyby nie to, że sam nie umiem grać, a nie mam tyle kasy aby kupić zestaw z grą to mogę co najwyżej popatrzeć.

Gdybyś zaczął grać, od razu byś zobaczył ze to najzwyklejsza w świecie tabulatura jest wyświetlana Smiling
Osobiście, po tej recenzji najarałem się bardziej na gitarę elektryczną, niż samego Rocksmitha, co mnie dziwi... Odłożę akustyczną na bok, a zainteresuję się - Squier Bullet Strat - taki na początek by mi wystarczył - dodany do listy potencjalnych zakupów Winking

Mnie ciekawiła gra od pierwszej zapowiedzi. Ale po usłyszeniu o dynamicznym dostosowywaniu poziomu trudności zaczynam się martwić czy to nie powinna być tylko taka dodatkowa wersja. Kupie sobie jak będę miał więcej czasu i chęci na gry. A orientuje się ktoś czy można podłączyć dwie gitary (oczywiście jak ma się dwa kable) i grać we dwóch na jednej konsolce?
(13-10-2012, 00:57)Kacpei napisał(a): [ -> ]A orientuje się ktoś czy można podłączyć dwie gitary (oczywiście jak ma się dwa kable) i grać we dwóch na jednej konsolce?

Tak, istnieje opcja multi co-op.
Wielkie dzięki.
Fajna sprawa, tylko... jak nie da się kupić oddzielnie samego kabla to lipa, z tego co wiem, przewód sprzedawany jest tylko z egzemplarzem z grą.

EDYTKA Heart

Kabel można kupić na szczęście - http://geizhals.at/eu/778499