Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Uszkodzona karta graficzna??
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam problem.Mianowicie gdzy włączam komputer wyskakuje mi ,,No Signal''
a monitor jest sprawny (sprawdzałem na laptopie). Na jeszcze innym komputerze też jest brak sygnału. Czy karty graficzne mogą być uszkodzone??? Jeśli nie karty to co???
Jak odpalasz komputer, słychać jedno piknięcie biosa, tak jakby się odpalał, czy kilka pod rząd?
Nie ma dzwięku. Słychać tylko jak zaczynają działać wentylatory.
To nie wiem, chyba Płyta Główna, jeśli kolega ma identyczną, sprawdź.
ok sprawdze.
Prawdopodobnie masz to co ja. Problemy albo z napięciem albo spaliła ci się karta graficzna. Spróbuj włączyć komputer ok 10 razy restartując / wyłaczając / włączając do prądu. Jak się włączy i wypiaszczy w trakcie windowsa to po karcie. ( spoko czasem można uszkodzoną sprzedać na allegro za 50 zł :P )
(23-10-2012, 13:49)dzej napisał(a): [ -> ]Spróbuj włączyć komputer ok 10 razy restartując / wyłaczając / włączając do prądu.

Ja tak spaliłem kiedyś zasilacz Winking Miałem problemy z wentylatorem, który czasem nie zaskakiwał przy uruchomieniu sprzętu. Resetując go parę razy pod rząd zmuszałem go działania... dopóki zmęczony tym procederem zasilacz nie odmówił posłuszeństwa Smiling
To nie rób tak zatem Mystery Solved
Prawdopodobnie zasilacz był już wceśniej uszkodzony. Gdy podłączyłem go do innego komputera tamtem nie właczył sie. zmieniłem zasilacz i jest ok.