Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Gdzie kupić gry na kosnole
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siema gdzie można kupić gry na stare konsole gameboy psx itp w okalicach Tychy lub okolicach katowic lub w katowicach tak znam giełde w katowicach ale tam cienko z grami gba chodzi mi głuwnie o giełdy jakiś pchli targ itp
GŁÓWNIE to możesz spróbować na allegro, a jeśli jesteś netosceptykiem.... to co tu robisz?
Szczerze mówiąc ja ostatnio zrezygnowałem z allegro na rzecz ebaya, oraz czasami amazona (ale tutaj w sumie 2 razy zdarzyło mi się coś kupić do tej pory). Ceny są często o wiele korzystniejsze (nawet jeśli doliczy się przesyłkę), a jeśli np chcę kupić nową grę na DS-a, to niestety zostają tylko te dwie opcje(ze względów cenowych).Podobnie zresztą z używanymi tytułami na starsze konsole. Na ebayu kupiłem np Advance Wars 2 z pudełkiem i instrukcją bodajże za jakieś 70 złotych z wysyłką, na allegro mógłbym co najwyżej pomarzyć o takiej cenie (a jeśli już, to pewnie otrzymałbym sam cartridge). Dobrze zresztą, że dokonałem wówczas zakupu, bo dziś nawet na amazonie jest już ta gra droższa.

Nie znaczy to oczywiście, że z allegro już nie korzystam, ale generalnie motywacją dla mnie jest mozliwość odbioru osobistego, zawsze jest to plus, że płacę jedynie za kupiony produkt. Tak też kupiłem ostatnio dodatki do Neuroshimy Hex. Ale gier (czy to pc-towych, czy DS-owych) już daawno nie kupowałem na allegro :P
czy kupujesz z ebay.com czy ebay.pl z góry dziękuje za odpowiedz Smiling
Dużo starych gier można znaleźć na różnych targowiskach itp..
-Allegoro
-Tablica
-Gumtree
-ebay
U mnie w mieście jest taki sklep chiński, tam wszystko jest, od ubrań do gier. Możesz poszukać u siebie coś podobnego.