Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: God of War: Wstąpienie - beta dla kazdego
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,
wrzucam info, bo może ktoś nie wiedzieć, że jest sposób na pogranie w betę GoW 4 nie posiadając PS +
Wystarczy zarejestrować się na tej stronce następnie "rodzimy" się jako Spartiata lub Trojanin - która drużyna jako pierwsza zbierze 2 000 000 XP dostaje wcześniejszy dostęp do bety oraz miesięczny abonament PS Plus ! Jednak to nie wszystko, uzyskamy też możliwość zagrania w komiksową grę. Dzięki niej możemy odblokować nowe rodzaje zbroi, oręża, przedmioty podwajające XP w "normalnym" już GoW 4. Gdyby ktoś miał problem z zagadkami - piszcie w tym temacie, jak będzie zainteresowanie to dam rozwiązania do ich pierwszej części - dzięki czemu zdobywamy 'Relic of Prosperity' który podobno potraja ilość zdobywanego doświadczenia w grze.

Moim zdaniem to bardzo fajna kampania reklamowa.


EDIT:
Podaję uniwersalny kod do pobrania bety multi GoW dla każdego:

F2TA – HMNB – 762G

(wymogiem jest posiadanie konta amerikańskiego)

Trzeba się spieszyć Smiling Beta kończy się w nocy z poniedziałku na wtorek (22.01.2013)
Mógłbyś wytłumaczyć o co dokładnie w tej "grze" w której zdobywa się punkty? Bo w betę chętnie bym zagrał.
(25-10-2012, 16:06)szwedzio1996 napisał(a): [ -> ]Mógłbyś wytłumaczyć o co dokładnie w tej "grze" w której zdobywa się punkty? Bo w betę chętnie bym zagrał.

Trzeba szukać wskazówek, następnie kliknąć w odpowiednie miejsce w komiksie i wpisać domniemaną przez siebie odpowiedź. Sporo rzeczy można dowiedzieć się na FB i Twitter'e, znajomość GoW 3 również się przydaje. Wszystko jest opisane pod komiksem. Jak nie dasz rady do wieczora, to napisz, a wrzucę wszystkie odpowiedzi i wbijesz sobie 300 XP Smiling
Mógłbyś wrzucić. Bo gdy klikam w niektóre miejsca to mnie wyrzuca na Facebooka i Twittera. I jak rozumiem 300 xp to maksymalna ilość na jednego gracza? chciałbym się też dowiedzieć po czym gra poznaje że to twoje konto. Po ip?
OK to najpierw odpowiem na pytania, następnie w spoilerku wrzucę odpowiedzi.

W pierwszym komiksie trzeba odnaleźć 3 ukryte słowa, za każde z nich zdobywamy 100 XP, i za ich rozwiązanie otrzymujemy 'Relic of Prosperity' o którym napisałem w pierwszym poście. W ciągu następnych dni zostaną udostępnione kolejne zagadki, wiem, że za rozwiązanie ich dostaniemy 'Morpheus Armor' - czyli skin dla naszej postaci do gry w trybie multi.

Co do aktywacji konta to osobiście połączyłem aplikację, ze swoim kontem na FB, dodatkowo podałem adres meilowy.

Rozwiązanie zagadki:

Więc tak, przyda się mini mapka:

[Obrazek: Beztytuuj_xxneaar.jpg]
Protip: Kliknij by powiększyć.

Następnie, klikamy kursorem myszy w pobliżu pola, które zaznaczyłem nr 1 wyżej, po wyskoczeniu planszy klikamy "Return to prison" po ujrzeniu pola tekstowego wpisujemy "thegiver"

Potem analogicznie klikamy w obszar oznaczony nr 2, po wyskoczeniu takiej wskazówki:
Cytat:I pass this:"Ha! You think that I AM EAGER to help you? You have it all mixed up Prisoner! See if you can sort it out.”
klikamy w czerwony odnośnik na końcu tego tekstu, czyli: bit.ly/RZhxpn w polu tekstowym wpisujemy "megaera" dostajemy kolejne XP oraz tapetę Perseusza.

Ostatni krok nr 3 klikamy, po tekście:
Cytat:Though my feathers make me quick, I have never quickened; what strength have you, warrior, to cast me thusly?
znowu klikamy w czerwony odnośnik, czyli: bit.ly/RSCkHH w polu wpisujemy "arrow" kolejne punkty lecą na nasze konto i dostajemy ten relikt o którym wspomniałem wyżej.


Teraz pozostaje czekać na pozostałe zagadki, które pojawią się wkrótce.
Hmm ja żadnej gry nie miałem :o mi wyskoczyło okienko PSN do zalogowania się i to tyle. wpisałem swój login PSN i mogę czekać jedynie na majla :< czy Dostane Bete czy nie.
Jak komuś uda się zagrać niech powie czy ma ten multiplayer ręce i nogi. Bo dla mnie to poroniony pomysł. Nie rozumiem co to za moda że każda gra teraz musi mieć multiplayer.
Sił można też spróbować tutaj:
https://psnbeta.eu.playstation.com/userI...=GoWAEnrol
Wystarczy się zalogować na swoje konto PSN, potwierdzić regulamin i się zgłosić - być może nas wylosują Smiling

P.S.
W "Rise of the Warrior" pojawiły się już 3 chaptery, ale ze względu na brak zainteresowania nie wrzucałem odpowiedzi.