Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: kal3jdoskop-witam wszystkich!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Coś o mnie... No dobra, lat 23, student politologii na UW, lekki ekscentryk i introwertyk. Lubuję się w takich autorach jak Phillip K.Dick, Jan Dobraczyński, H.P.Lovecraft czy T.Pratchett. Grywam głównie na PC-cie, choć od czasu do czasu grywam również na starym dobrym DS lite (szczególnie korzystając z komunikacji kolejowej, choć nie tylko). Grywam też w gry "bez prądu"-uwielbam Neuroshimę Hex, a i Zombiakami 2 nie pogardzę. Abstynent ze mnie totalny-zero alkoholu i papierosów, za to nie pogardzę colą, żelkami, orzeszkami w pikantnej skorupce... I tak dalej, i tak dalej Smiling Z forów internetowych najwięcej udzielałem się na abandoneware'owym fajnegry.krakow.pl (obecnie już niestety mocno wymarłym) i markolf.pl
Światopoglądowo uważam siebie za endeka, wyznania rzymskokatolickiego jestem... No i to chyba wszystko Smiling

Dlaczego zawitałem na arhn.eu? W sumie z 2 powodów.

1.Tego się chyba każdy domyślił-przyciągnęły mnie filmiki spiritus movens całej strony, czytaj-Dark Archona, pierwszy raz zdarzyło mi się spotkać tego typu materiały, których się nie przewija z nudów w niektórych fragmentach. Bo są autentycznie ciekawe.

2.Poszukiwania ŻYWYCH for internetowych dotykających interesującej mnie tematyki. Bo niestety, o ile kilka lat temu fora naprawdę tętniły życiem (inna sprawa że powstawały też i takie, które zbyt dużego sensu istnienia nie miały), o tyle teraz dzięki "fejsowi" (którego prywatnie nie lubię, ale ze względów uczelnianych muszę korzystać) i kilku innym czynnikom fora okropnie opustoszały.

Myślę, że z czasem się rozkręcę, a zatem-jazda! Smiling

Serdecznie witamy na forum! Spotkasz tu wielu milosnikow literatury i gier planszowych! Zawsze panuje tu rodzinna atmosfera - cieszymy sie bardzo ze do nas dolaczyles!