Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Dzień Dobry :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam serdecznie wszelakich forumowiczów i JW Adminów*.
Nazywam się amfek i lubię grać.
Moim ulubionym gatunkiem są RTS'y jednak takie starsze (sprzed 2005 r.). Czasami mam fazy na gry RPG (krótkotrwałe bądź co bądź). Od FPP/FPS wolę gry z widoku trzeciej osoby. Gram w minecrafta. Nie lubię przygodówek i gier typu horror. Moimi grami dzieciństwa są Jazz Jackrabbit 2, Submarine Titans, Red Alert 2, Książę i Tchórz, Hokus Pokus Różowa Pantera.
Lubię Nostalgia Critica, muzykę ośmiobitową i film "Asterix i Obelix Misja Kleopatra". Nie jestem dyslektykiem. Nie miałem do czynienia z konsolami (nawet z Pegasusem).
Z serwisem aryn-dat-iju zapoznałem się dzięki rekomendacji ichaboda, (którego z tego miejsca pozdrawiam) który zarzucił na forum tgwtg(dot)pl link do Waszej historii Mortal Kombat.
A tak w ogóle ja tu jestem tylko przejazdem, nie zwracajcie na mnie uwagi. Dziękuję za przeczytanie tego postu i pozdrawiam.

*wazelinka nieprzypadkowa Smiling
Cześć amfek (Swoją drogą, interesujący nick).
Miło nam że zerknąłeś na nasze forum i mamy nadzieje że odnajdziesz tu swój własny kącik i będziesz odwiedzał nas częściej. Życzę miłego postowania czy w wątku, czy w shoutboxie w imieniu całej ekipy. Najważniejsze żebyś nie zapomniał przestrzegać regulaminu Winking
Skoro grasz w erpegi odpowiedz na jedno pytanie: Baldur's Gates czy Gothic
Pierwsza gra nie istnieje, druga jest chujowa. Co to za wybór? PS3 Has No Game
Nie jestem kompetentny na udzielenie tej opinii. Serdecznie za to przepraszam
Ta faktycznie, zrobiłem literówkę.