Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: [S]Gry na steam
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Gry w formie kluczy do Steama (za wyjątkiem jednej pozycji, zaznaczonej stosownie)
(uwaga-lista zedytowana-usuwam zarezerwowane przez ExE221 tytuły, i dorzucam jeszcze jeden-Avernum Trilogy<części 4-6>)

Swords&Soldiers-4 złote
Dangerous High School Girls In Trouble-2,5 złotego
Avencast Rise of the Mages-2,5 złotego
Really Big Sky-2,5 złotego
Creavures(DESURA!)-2,5 złotego
Avernum Trilogy-5 złotych

oraz wszystkie poniższe w cenie 3 złote/sztuka:
Auditorium
Fate of the World
Cloning Clyde
Ben There, Dan That+Time, Gentlemen, please
A.R.E.S Exctinction Agenda
Roboblitz
Greed Corp
Bunch of Heroes
Critical Mass
Puzzle Kingdoms

(3 poniższe tytuły puszczę razem za 4,5 złotego, w przeciwnym razie 2 złote za tytuł)
Ironclads Collection
Razor 2
The Void

Jeśli chodzi o płatność-albo zwykły przelew (mam konto w mbanku, więc jak ktoś też ma, to zachęcam do tej formy) albo paypal. Po zauważeniu przeze mnie wpłaty niezwłocznie wysyłam klucz/e na priv. Generalnie najszybciej idzie to w przypadku przelewu z mbankowego konta albo przez paypal, ale nie narzucam sposobu płatności-do wyboru, do koloru.

Polecam kupno większej ilości gier, bo przy zakupie 5-ciu tytułów najtańszy z zamówionych 5 tytułów jest za darmo.
Hej, jestem zainteresowany. Chciałbym zarezerwować sobie gry, lecz nie mam na razie pieniędzy na paypalu, a będę miał za ~3,4 dni. Jeśli nie będę dał rady, na pewno napiszę.

Gry które mnie interesują to:

Sequence - 4 złote
Commandos z dodatkiem - 3 złote
Lunar Flight - 3.5 złotego
Saga Geneforge - 3 złote
+ Darmowe Chime - 3.5 złotych
____________
11.0 złotego

Zgadza się?
(08-11-2012, 17:33)ExE221 napisał(a): [ -> ]Hej, jestem zainteresowany. Chciałbym zarezerwować sobie gry, lecz nie mam na razie pieniędzy na paypalu, a będę miał za ~3,4 dni. Jeśli nie będę dał rady, na pewno napiszę.

Gry które mnie interesują to:

Sequence - 4 złote
Commandos z dodatkiem - 3 złote
Lunar Flight - 3.5 złotego
Saga Geneforge - 3 złote
+ Darmowe Chime - 3.5 złotych
____________
11.0 złotego

Zgadza się?

No za te 4 gry (Sequence, Commandos z dodatkie, Lunar Flight i Geneforge) wychodzi razem 13,5 złotego(4+3+3,5+3), a nie 11 Smiling No, miała być najtańsza gra gratis, no ale niech będzie ten Chime, 50 groszy to nie majątek Winking

Ok, to na razie rezerwuję Ci te 5 tytułów, i oczekuję. Daj znać na priv, jak już będziesz miał środki, to wyślę Ci priva z mailem przypisanym do paypala, i jak tylko zobaczę że dotarły, niezwłocznie wyślę Ci wszystkie klucze (będzie ich w sumie 6, bo do Commandosów i dodatku są oddzielne, ale cenowo liczę je oba jako jeden tytuł).
Missclick na klawiaturze, oczywiście 13.50. Czekam na Maila.
(10-11-2012, 17:39)ExE221 napisał(a): [ -> ]Missclick na klawiaturze, oczywiście 13.50. Czekam na Maila.

Poszedł priv.
Jakie Ci jeszcze tytuły zostały?
Zamawiam Roboblitz. Szczegóły na PM.