Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: [S]Figurki Bionicle
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, wiem że to chyba nie ta tematyka forum, lecz zalegają mi w domu a naprawdę kasa by się przydała Smiling Może ktoś ma młodszego brata / siostrę lub po prostu kolekcjonuje dziwne rzeczy, tak więc. w/w figurki mogę sprzedać jako :
-zestaw (wszystko ładnie powkładane w pudełka etc
-kupa (około 2kg klocków) Smiling
-pojedynczo (wszystkie figurki są opisane)

W skład zestawu wchodzą dwie figurki z pierwszej edycji i parę osobników z kolejnych. Jest wiele postaci które są niepełne lub nie mogę znaleźć ich instrukcji i kodu.
W skład kolekcji wchodzą :
8566 - Brak jednej lub dwóch części. ZDJĘCIE
8605 - Brak miecza i nakolannika. ZDJĘCIE
8601 - Kompletny zestaw, wraz z dyskiem. ZDJĘCIE
8606 - Kompletny zestaw. ZDJĘCIE
8587 - Pierwsza figurka z serii Bionicle, zestaw kompletny oprócz „robala”. ZDJĘCIE
8590 - Druga figurka z serii Bionicle, zestaw kompletny oprócz „robala”. ZDJĘCIE
8742 - Zestaw kompletny prócz śmigła. ZDJĘCIE
8602 - Zestaw kompletny, nosi lekkie ślady użytkowania.(maska) ZDJĘCIE
8619 - Zestaw kompletny, wraz z dyskiem. ZDJĘCIE
8618 - Zestaw kompletny, wraz z dyskiem. ZDJĘCIE
8616 - Zestaw kompletny, wraz z dyskiem. (lekko uszkodzona lewa broń) ZDJĘCIE
+ dodaje jeszcze kupkę (rozdzieloną) klocków które mogą być użyte jako części zamienne (jest ich sporo)
ZDJĘCIE ZDJĘCIE ZDJĘCIE ZDJĘCIE ZDJĘCIE ZDJĘCIE ZDJĘCIE
Wszystkie wyżej wymienione postacie znajdują się w oryginalnym pudełku lecz brak do nich instrukcji (Która dostępna jest na stronie http://www.brickinstructions.com/) Stan całości oceniam na Bardzo Dobry, lecz trzeba też patrzeć na to że minimalna ilość śladów zębów (kto kiedykolwiek miał lego to zrozumie) i to, że operował nimi 8 latek a pierwsze figurki zostały zakupione w 2003r więc mają ślady użytkowania. Zdjęcia pokazane poniżej są zrobione przeze mnie.
Kontakt proszę albo na GG : 12611054
Lub jeśli chce się porozmawiać na żywo zapraszam skype : maciekuma
Lub poprosić o wejście na ts3 przez gg. Dziękuje i pozdrawiam Smiling
@ Zdjęcia zostały poprawione Smiling
Nie działają foty

Error (403)
It seems you don't belong here! You should probably sign in. Check out our Help Center and forums for help, or head back to home.
Fotki już działają Smiling