Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Nowa Gra Podobna Do Minecraft
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: logo.png]
Cube World Polska - Naszym celem jest zjednoczyć wszystkich graczy, którzy uwielbiali takie gry jak Zelda czy Minecraft. Otóż jeden człowiek tworzy właśnie grę, która ma szanse stać się jedną z najlepszych jRPG w historii. Mowa tutaj o Cube World. Gra ta, łącząca w sobie grafikę Minecrafta, rozbudowany system RPG oraz klimat Zeldy jest aktualnie w ścisłej fazie developerskiej. Na naszym forum jednoczymy wszystkich, którzy niecierpliwie na nią czekają, chcą się dowiedzieć co to za gra, oraz po prostu szukają dobrego forum. Dopracowany, profesjonalny wygląd nadają forum klimatu oraz przejrzystości. Jeżeli interesujesz się Cube World'em - nie czekaj, dołącz do nas już dziś!
http://cubeworld.com.pl

PREZENTACJA WIDEO:
http://www.youtube.com/watch?v=0yPyfo_sx-g&feature=plcp
Myślałem, ze sie chociaż wysilił. Ech, żałosne.
Mi się podoba. gdy będzie dostępna to na pewno kupię Grinning
Bez obrazy ale java Minecraft, a voxele CubeWorld to nie to samo. Btw. kupuję
I już zleciała się do niej polska społeczność minicrafta, a wraz z nią pirackie wersje
Ale pirackie wersje są, były i będą, więc co w tym dziwnego? Tak samo z graczami znudzeni minEcraftem, którzy szukają czegoś nowego. 360 Has No Game
Gdy wyjdzie, to na pewno kupię, lecz narazie nie zagłębiam się w ten tytuł.
Takiego sukcesu jak MC nie osiągnie Smiling Mogę się założyć.
O ile dobrze mi się wydaje to wcale nie jest "Nowa Gra", bo pracę nad nią i nad Minecraftem zaczęły się w mniej więcej podobnym czasie.
Ciekawie to wygląda , zobaczymy czy odniesie sukces Smiling
Czyli kolejna Minecraftopodobna gierka, ale na szczęście z potencjałem Smiling Pewnie nie kupię, ale warto się zainteresować :P
Gdzie tam oprócz voxeli jest Minecraft? Bo nic nie widzę, ani budowania ani creeperow...

Wysłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 4
Gra sama w sobie ma ciekawą grafikę. Systemy są też ciekawie rozbudowane. Miałem okazje uczestniczyć w testach gry i mogę ją polecić wszystkim fanom "klocków".
(13-08-2013, 10:09)Yaxes napisał(a): [ -> ]Gdzie tam oprócz voxeli jest Minecraft? Bo nic nie widzę, ani budowania ani creeperow...

Wysłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 4

Otóż to. Gameplaye też oglądałem i nie widziałem by ktoś tam coś budował... ^^
Gra monotonna. Musiałem obejrzeć z 30 minut różnych gameplayów by coś ogarnąć.
Wygląda to tak: Robisz postać, respisz się i biegasz. Biegasz i zbierasz jakieś grzybki i kwiatki. Nie spotkałem miasta gdzie mogłem kupić pustą flaszkę więc potiona nie zrobiłem. Raz zrespiłem się i od razu zginąłem. Potworów jest pełno. Wszystkie nas atakują. Czerwone gonią nas w nieskończonosć. Gdy spotkamy maga to też masakra. My uciekamy a on nas leje. Wczoraj płynałem w jakimś jeziorze a i tak mnie coś ognistego lało. Żadnego questa nie znalazłem. Nic. Budować nie można. Latasz tylko po mapie,uciekasz przed silniejszymi,zbierasz grzyby.

Zawiodłem się. Jedynym plusem jest grafika.
Ps. Aby nabić 1 lvl to też masakra.
Może kiedyś będzie lepiej.
(21-08-2013, 13:35)Golab napisał(a): [ -> ]Gra monotonna. Musiałem obejrzeć z 30 minut różnych gameplayów by coś ogarnąć.
Wygląda to tak: Robisz postać, respisz się i biegasz. Biegasz i zbierasz jakieś grzybki i kwiatki. Nie spotkałem miasta gdzie mogłem kupić pustą flaszkę więc potiona nie zrobiłem. Raz zrespiłem się i od razu zginąłem. Potworów jest pełno. Wszystkie nas atakują. Czerwone gonią nas w nieskończonosć. Gdy spotkamy maga to też masakra. My uciekamy a on nas leje. Wczoraj płynałem w jakimś jeziorze a i tak mnie coś ognistego lało. Żadnego questa nie znalazłem. Nic. Budować nie można. Latasz tylko po mapie,uciekasz przed silniejszymi,zbierasz grzyby.

Zawiodłem się. Jedynym plusem jest grafika.
Ps. Aby nabić 1 lvl to też masakra.
Może kiedyś będzie lepiej.

Nie zapominaj, że to jest alpha. Jak na alphe to ta gra i tak jest niezła Smiling