Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Dzień dobry cześć i czołem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam was jak w temacie

Jestem Mateusz mam 29 lat także jeśli chodzi o granie to podchodzę już powoli pod wysuszonego jak śliwka dziadka, klejącego się do trumny.

Pochodzę z Zabrza ale od prawie 5ciu lat mieszkam i pracuje w Holandii (Acer Computers)

Jeśli chodzi o środowisko gier to zacząłem intensywnie grac pod koniec lat 90tych.
Królowały u mnie na PC takie tytuły jak Diablo, StarCraft (Dark Archony zjadałem na śniadanie Tongue_Out_Winking ) czy też WarhammerGrinningark Omen i TTD.
Oprócz PC miałem Game Boya z Kirby Dreamland 2 na czele i PSP
Do 25 roku grałem głownie w MMO i SC:BW.

Jeśli chodzi o typy gier to lubię od dziecka RPG i strategie a nie lubię wyścigów, wszelkiej motoryzacji i futurystycznych FPSów

To tyle jeśli chodzi o przeszłości aktualnie jestem fanbojem StarCrafta 2 i e-Sportu z tym związanego.
Lubie speed cubing, gotowanie, astronomie, fizykę kwantową i żelki.

To tyle na dzisiaj, miło was poznać.

Miło nam powitać kolejnego oldfaga - im mniej rozmów o szkole, tym lepiej ;] Pochodzisz z Zabrza, więc pewnie znasz naszego lokalnego szkockiego celebrytę archąta? No i ciekawi mnie, jak do nas trafiłeś.

W którym miejscu w Holandii mieszkasz? Jak latam do oddziału mojej firmy firmy, w której pracuję do Dusseldorfu to się wybieram do Venlo, bo niedaleko (ale w soboty to sami Niemcy tam są).
@supaplex - lol. "mojej firmy".

@Mienio - Hej! Witam towarzysza Zabrzanina na wygnaniu. Smiling Mamy ze sobą wiele wspólnego Grinning
Żadnego celebryty w szkockiej spudnicy tam nie widziałem Winking

Mieszkam na południu w centralnej częśći, koło 's-Hertogenbosch.
Trafilem tutaj poprzez wykop.pl gdzie natknołem sie kiedyś tam na wykopaną pigułke z mortal kombat w środku Winking
Przez to że to nie była opowieść w ktorej czyta się przecinki i przekazuje jakieś nudne szare schematyczne pierdoły zacząłem oglądac też inne i się wkręcilem. Winking

Przez was kupuje Vitę w piątek ;p
(20-11-2012, 13:51)Mienio napisał(a): [ -> ]Przez was kupuje Vitę w piątek ;p


Protip od znawcy : nie wyłączaj konsoli podczas ściagania nowego oprogramowania. Zbrikuje się Torll
Siemka jestem Krzysiek.
Lubię rysować,czytać i grać w gry wideo.
Lubię Ice tea najbardziej czerwoną i lubię frugo.
Jeść lubię pizze.