Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Far Cry 3 - Edycja Szaleńca
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: NbNpcqbeSQI.jpg]
Szczegóły dotyczące akcji Gramytatywnie: http://gramytatywnie.pl

Rozpakowujemy moje tegoroczne "growe zaskoczenie" - Edycję Szaleńca Far Cry 3, gry nad którą rozpływają się recenzenci. W skład zestawu wchodzi:


By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Far Cry 3 - Edycja Szaleńca
'Nie nosi bielizny' LOOOOOOL
Kurcze zastanawiałem się nad tą edycją ale jakoś mnie nie przekonuje jakość tego opakowania ( szmatki), A czy ten survival guide w standardzie jest taki pogięty ? Bo szczerze wygląda to dość nie ładnie :/
Nie ma wyglądać ładnie. Ma wyglądać klimatycznie. Far Cry 3 to "szkoła przetrwania", więc tak, wszystkie przewodniki są pogięte.
Ciekawe, ciekawe
Moim zdaniem przesadzili z Bobblehead “szalona Vaas Wahine”...
Ogólnie samej wersji kolekcjonerskiej nie zamierzam kupić, lecz rozważam kupno samej gry. Poczekam tylko na obniżkę lub promocje na steam :]
Kolekcjonerka wygląda extra. Ta szmatka może nie jest ładna, ale klimatyczna.
Kolekcjonerka warta uwagi
kupiłem tą kolekcionerke i jest najlepsza
gra zajebista zwłaszcza koniec Grinning odblokowałem juz wszystkie próby i przejałem wszystkie obozy wroga teraz staram sie zebrac wszystkie skarbyGrinning
Ja sie wybieram na wypłate po kolekcjonerke cena juz spadła i nawet w nie których sklepach można ją kupić juz w atrakcyjnej cenie 120 zł oczywiście wersja PCtowa grałem na konsoli w FC3 ale jakoś mnie nie pociąga, sama grafika jest straszna jak naprawie kompa ( troche sie grzeje) to zaczne pogrywać Smiling