Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Assassin's Creed 3
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy zwieńczenie trylogii było według mnie dobre? Albo przyzwoite? Tak, ale zarazem nie. Dlaczego? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w niniejszej recenzji „Assassin’s Creed III”. Zapraszam do lektury.


By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Assassin's Creed 3
Jak dla mnie końcówki asasynów to niezbyt dobre zagranie. Przełknąłem, ale cenię wszystkie asasyny[nawet bloodlines] za treść, jednak końcówki prócz właśnie tej na psp to jeden wielki bullshit.
Jak dla mnie końcówki asasynów to niezbyt dobre zagranie. Przełknąłem, ale cenię wszystkie asasyny[nawet bloodlines] za treść, jednak końcówki prócz właśnie tej na psp to jeden wielki bullshit.
Chciałbym tylko zwrócić uwagę na różnicę pomiędzy Revelations i trójką a różnicę pomiędzy poprzednimi częściami serii (nie licząc jedynki). Ubi nie wprowadziło miażdżących zmian, aczkolwiek uważam AC III za mniej 'odgrzewany kotlet' niż były nimi dwie poprzednie części. Nowa epoka, bieganie po lasach, wiele ciekawych pomysłów jak polowanie itd. - francuskie studio chciało wprowadzić POWIEW świeżości i jak dla mnie udało im się (żeby nie było że uważam AC III za coś czego jeszcze nie było :P ).
(03-12-2012, 20:25)Rufuss napisał(a): [ -> ]Chciałbym tylko zwrócić uwagę na różnicę pomiędzy Revelations i trójką a różnicę pomiędzy poprzednimi częściami serii (nie licząc jedynki). Ubi nie wprowadziło miażdżących zmian, aczkolwiek uważam AC III za mniej 'odgrzewany kotlet' niż były nimi dwie poprzednie części. Nowa epoka, bieganie po lasach, wiele ciekawych pomysłów jak polowanie itd. - francuskie studio chciało wprowadzić POWIEW świeżości i jak dla mnie udało im się (żeby nie było że uważam AC III za coś czego jeszcze nie było :P ).

Całkowicie się zgadzam, Revelations poza wątkiem starego Altaira to jedno, wielkie nic.
Według mnie Assassin's creed III nie był o wiele leszpy od Revelations, jest o nim tak głośno dzięki gigantycznej kampanii reklamowej. Jestem ciekaw czy ubisoft wypuści jeszcze jakąś grę z tej serii.
"lepszy" TripleaseTripleaseTriplease
Jak dla mnie słaba gra w porównaniu z poprzedniczkami.
Jak dla mnie Dobra kontynuacja jak i zakończenie chodź nie wiem czemu ale jakoś wydaje mi się łatwiejszy od poprzedników
No nie wiem mam co do tej gry sprzeczne uczucia z jednej strony była fajna i było kilka nowości ale w porównaniu z Brotherhoodem totalnie odpada Grinning
Seria Assassin's Creed jest bliska mojemu sercu i nawet jak by któraś z części była zła to chyba bym nawet tego nie wypowiedział (ale żadna część moim zdaniem nie była zła, wszystkie rzuciły na kolana).
Revelations nie rzuciło. Zobaczymy jak będzie z III mimo wszystko zdecyduję się na zakup.
A mi się tam podobał Assassin’s Creed 3 przyjemnie się w niego gra Winking
Mi najbardziej w fabule gry podobało się wplatanie roli Connora w historyczne zdarzenia i bitwy , naprawdę im to wyszło.
Pograłem chwile niestety w trójke, optymalizacja była trochę skopana jak II i jej podtytuły działały w 60fps'ach to tą część pograłem w 25 (15 w mieście) i nie miałem sił :/ Szkoda. Chociaż klimat nie spodobał mi się, ale chciałem dokończyć grę bo 4 wcześniejsze części były dla mnie bardzo dobre. Czasy renesansu były jak na razie plusem całej serii.
Fabułą bardzo fajna, dodatkowo polowania i szukanie "znajdek" przekonały mnie Winking