Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Far Cry 3
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: uCAB3dkYhiU.jpg]
Recenzja gry, w której zakochałem się niemal od pierwszego wejrzenia. Nie jest może idealna, ale po raz pierwszy od długiego czasu zasiadłem przy fpsie nie z obowiązku, a zwyczajnie dlatego, że miałem na to ochotę. Dajcie jej szansę, moim zdaniem warto, o czym posłuchacie zresztą w poniższej recenzji.


By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Far Cry 3
Gra jest całkiem spoko, ale według mnie na miano gry roku zasługuje Halo 4.
Mogli byście zrobić recenzje AC3. A recenzja bardzo fajna.
Mogli byście zrobić recenzje AC3. A recenzja bardzo fajna.
Chyba jeszcze nie słyszałem ani jednego złego słowa o Far Cry 3, to naprawdę musi być niesamowita gra. Nie mogę się doczekać aż przyjdzie mi moja Edycja Szaleńca ^^
Czy tylko Ja mam przy graniu w to takie wrażenie, że garściami czerpali z Assassin's Creed?? Już samo logo Ubisoft Montreal gaje do myślenia, ale Przejmowanie wież, które odsłaniają mapę, nieskończony sprint... Torll Było jeszcze coś, ale wyleciało Mi :P Też tak macie??
Bardzo dobra recenzja. Far Cry 3 nie interesował mnie w ogóle przed premierą. Zaciekawił mnie dopiero po tym jak obejrzałem jakiś materiał z niego. Od tamtego momentu wstrzymuję się jednak z jego zakupem Smiling
Ta gra jest epicka polecam bardzo serdecznie posiadam ją i jestem z tego zadowolony.