Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: GTA: Vice City 10th Anniversary Edition
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: _l_b6oH0Yuo.jpg]
Czas pędzi jak szalony! Już rok minął od naszej recenzji komórkowego portu GTA III... a cała dekada upłynęła od premiery Grand Theft Auto: Vice City. Pamiętamy! Pamięta również Rockstar, które z tej okazji wypuściło reedycję gry w postaci portu na tablety i komórki.


By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: GTA: Vice City 10th Anniversary Edition
Moja ulubiona część GTA Heart Pomimo, że nie mam żadnego urządzenia z softem od Apple'a to i tak miło mi będzie powrócić do wersji PCowej, która wygląda jeszcze piękniej, a to za sprawą modyfikacji "Vice Cry". Recenzja jak zawsze stoi na najwyższym poziomie. Super ! Oby tak dalej !
kupie tablecik to GTA też kupię.
Vice city to dla mnie najlepsza część całej serii Heart Wiem że to nie w stylu Rockstar ale mogliby zrobic "kolejne" GTA właśnie w stylu lat 80'i vice city.
A mój telefon jest za słaby na tę grę Childish. Kiedyś mój PeCet był za słaby teraz telefon - jakby się nic nie zmieniło :P
Ja z tej okazji zainstalowałem sobie na PC Smiling Najpierw szok, po zobaczeniu grafiki (parę lat temu, cieszyłem się jak dzieciak po zmianie pampersa, gdy gra poszła na full detalach Winking) a dziś to sami wiecie. Jednak nie grafika jest najważniejsza, i po odpaleniu pierwszej misji, znowu nie było mnie przez 4 godziny - co oznacza, że to świetny tytuł, za sprawą klimatu lat '80 - moich ulubionych Smiling
GTA VC to pierwsza gra na moim komputerze więc do tej gry mam naprawdę wielki sentyment.