Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: No cześć!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
No cześć!
Swojego nicku raczej przytaczać nie muszę, bowiem każdy zapewne takowy zauważył. Mam na imię Kacper, Kapsel, Dominik, Dominiś lub Arciu, każdy z rodziny oraz przyjaciół woła mnie jak mu wygodniej dzięki czemu wszystkie moje imiona są w użyciu Winking. Fakt, że znalazłem się na tym forum jednoznacznie oznacza, iż interesują mnie gry. Jednak gry nie byle jakie. Zamiast tłuc w kolejnego tego samego FPS'a szukam tytułów, które oferują coś nowego, oryginalnego oraz ukazujących świeżą i niezależną ideę twórców. Dzięki temu jedną z moich ulubionych gier jest Okami, nieistniejącego już niestety Studia Clover. Ponadto interesuję się japonistyką, dziennikarstwem, medycyną, geografią czy językami obcymi, które uwielbiam poznawać. Mam nadzieję, że spędzę razem z wami kilka miłych chwil.
Cześć Archestt, witamy na forum. Fajnie że interesujesz się takimi grami jak Okami, poza tym masz jeszcze jakieś ulubione? Poza tym mam nadzieję że utrzymamy razem rodzinną atmosferę która od zawsze panowała tutaj u nas Smiling
Witaj Grinning
Życzę miłej zabawy.