Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Mark of the Ninja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wszyscy uwielbiamy ninja. To jeden z tych elementów popkultury, obok piratów, zombie i kosmitów, który idzie w parze z niemal wszystkim. Tym bardziej dziwi, że mamy tak mało poważnych, pełnoprawnych gier traktujących o ścieżkach tych tajemniczych japońskich wojowników. Co prawda są Ninja Gaiden czy Tenchu, ale nie pojawiły się one na komputerach. Do tej pory dla pecetowców jedynym lekarstwem na ten niedobór były przyjemne zręcznościówki pokroju I-Ninja, Mini Ninjas oraz Ninja Blade. Zmieniło się to wraz z Mark of the Ninja, kolejnym dziełem niezależnego studia Klei Entertainment, odpowiedzialnego za serię Shank. Podobieństwa widoczne są już na pierwszy rzut oka. Styl graficzny, płynne animacje, różnorodny arsenał, charyzmatyczny główny bohater. Owszem, to platformówka. Tak, grafika jest rysunkowa. Nie zmienia to faktu, że jest to produkcja dorosła, rozbudowana, z należycie skonstruowaną mechaniką rozgrywki i niebanalną fabułą. Można określić ją jako połączenie niedawno wydanej freeware’owej skradanki Stealth Bastard, 8-bitowego klasyku Saboteur i Dark Souls (w kwestii niektórych rozwiązań fabularnych).


By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Mark of the Ninja
To recenzja wersji PC, nie XBLM. :P
Wygląda trochę jak "Shank" w którego kiedyś lubiłem pograć, powinienem obczaić :P
Może dlatego, że to gra od twórców Shanka?
"Zmieniło się to wraz z Mark of the Ninja, kolejnym dziełem niezależnego studia Klei Entertainment, odpowiedzialnego za serię Shank. Podobieństwa widoczne są już na pierwszy rzut oka." :P
Super recenzja. Ciesze się, że dzięki wam moge poznać gry o których nigdy nie słyszałem a chciałbym.
Pozdrawiam damian_wax
Nareszcie ktoś to docenił. Mom please!
Omg Shorty dzięki że pokazałeś tak zajefajną przekozacką gre polać mu Smiling))
Super recenzja, super gier duzo godzin przy niej spedzilem i 2 razy przeszlem.
Bardzo dobra recenzja. Chyba kupie sobie tą gre.
Dobre opisanie, dobra ocena, fajna gra! Czego jeszcze można chcieć aby kupić tą grę?!