Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Populous: The Beginning
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: pjVC49ewdM0.jpg]
Najnowszy projekt Petera Molyneux, Project Godus, duchowy następca cyklu Populous został właśnie ufundowany przez użytkowników Kickstartera. Gdy wszyscy będą zapewne wspominać pierwszą część serii, my zajmiemy się tą najbardziej zapomnianą. Populous: Początek był trzecią i ostatnią częścią "ojca god-simów" i w okolicach premiery zebrał mieszane recenzje. Nie dlatego, że to zła gra. Dlatego, że rzucił się na głębokie wody innowacyjności i odszedł od oryginalnego założenia poprzedników.


By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Populous: The Beginning
Muszę przyznać, że nie słyszałem o tej grze ale technologicznie wygląda ciekawie jak na tamte czasy. Jeszcze w produkcji jest gra pod tytułem "Planetary Annihilation", która też będzie wykorzystywała "motyw" planet.
Oj cisnęło się na poczciwym szaraku, graficznie było o wiele gorzej niż na PC, ale nie o grafikę chodziło Smiling
Grało się kiedyś na PC długie godziny. Heh, chyba będzie trzeba upolować na Allegro oryginalny egzemplarz Grinning
Lata temu spędzałem przy tej grze z kumplem godziny. Good times!