Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Gra roku według użytkowników ARHN.EU!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Hotline Miami

Każdy gracz, który tęskni za automatami i klimatyczną oprawą audiowizualną przywodzącą na myśl późne lata 80. powinien zagrać w tę krótką, lecz przesiąkającą genialnym, narkotycznym klimatem grę. Nic tylko czekać na kontynuację.
Far Cry 3
Świetna fabuła, postać Vaas'a miażdży(najlepszy czarny charakter w historii gier wideo). Cała wyspa tętni życiem, aż chce się wracać. Przepiękna grafika, wyciska z obecnej generacji ostatnie soki. W późniejszej części otrzymamy pewien element, który wywoła uśmiech na twarzy każdego. Polecam i zatwierdzam tą grę! Smiling
Far Cry 3
Czemu? Bo tak. Bardzo ciekawa fabuła i dobra grafika. Gdybym miał lepszy sprzęt do grania...
Lego the Lord of The Rings
Najlepsza część lego + otwarty świat.
Zero Escape: Virtue's Last Reward
Równie dobra fabula jak w 999, ciekawe postacie i gameplay ktory wciaga na dlugie godziny.
Assasin's Creed III
Jest to gra godna polecenia, otwarty świat, ciekawa historia.
Far Cry 3

Gra ma w sobie wszystko, po strzelanie, podróże po mapach i pomysłowość. Crafting i aktywność by mieć działającego GPS. Sam nie grałem, ale myślę że zacznę
Skyrim - za świat, smoki oraz wampiry:P

Na otwierałem karty i pomyliły mi się działy:P Arhn wie o co chodzi:P
The Walking Dead - za ciekawą i wciagającą fabułę, trudne wybory i wiele emocji, które mi dostarczyła.
Mass Effect 3
Pomimo opinii większości graczy mi bardzo podobała się gra która zamyka serię Mass effect, świetna mechanika rozgrywki,jedna z najlepszych strzelanek trzecioosobowych na rynku.Gra silnie oddziaływała na moje emocje szczególnie pod koniec kiedy to krzycząc w monitor, przy czym wyzywając najeźdźców ziemi starałem się ją uratować. Zakończenie nawet mi się podobało, było trochę tajemnicze ale nie do końca zrozumiałe, no i to by było na tyle. Z pewnością gra roku 2012!
Far Cry 3 za te wiksy na wyspie i za vassa
Far Cry 3
Doskonała fabuła, świetny klimat i postać Vass'a
Assasins Creed 3

Produkcja ta mnie zachwyciła, ponieważ była odskocznią od poprzednich części. Panująca tam fabuła trzymała mocno w napięciu. Spodobała mi się również gra Connor'em. Według mnie był to dobry pomysł aby akcja toczyła się na poszczególnych etapach życia bohatera.

Ps:Niesamowite również było pływanie statkami, mam nadzieję że inne gry wykorzystają ten system.
The Walking Dead
Duże emocje, ciekawa fabuła i trudne wybory

Far Cry 3 - głównie za te zwroty akcji ;d
FarCry 3
Niesamowity klimat,wielki rozbudowany świat,wspaniała fabuła i oczywiście Vaas Grinning
Kto nie jest za ME3 ten z policji

Tutaj Johnny z Policji Gramatycznej. Gratuluję, dodzwoniłeś się. Poza literówkami z twoją gramatyką jest jednak wszystko ok, więc po prostu dam ci warna za spam. Pozdrawiam.

Mamy już marzec, podliczy ktoś te głosy? Happy
(07-03-2013, 14:44)Piastunka napisał(a): [ -> ]Mamy już marzec, podliczy ktoś te głosy? Happy

Już dawno zostały podliczone, kochana...

Ja pierdolę, niech ktoś już zamknie ten temat.
Stron: 1 2 3