Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Worms Armageddon LIVE z Gurgim (29.12)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie ma mnie w domu więc wybaczcie formę posta, ale czas leci i trzeba to załatwić.

Szukam 4 "zawodników" do udziału w sobotnim livestreamie z sieciowej zabawy w Worms Armageddon ze mną iz Gurgim.

Priorytet w udziale będą miały osoby w redakcji i blisko związane ze stroną. Pozostałe zgłoszenia rozpatrzę dopiero jeśli zabraknie kanndydatów (sorry! To gra sześcioosobowa)

Wymagania:
- Legalna kopia Worms Armageddon (sorry, złodzieje, idźcie do piekła <3 )
- Połączenie z siecią, które obsłuży jednocześnie Teamspeaka i grę.
- znośny mikrofon do teamspeaka
- Wolny czas na udział w Sobotę. Zaczniemy prawdopodobnie po 19:00 ale byłoby miło móc wszystko przetestować trochę wcześniej.

Postaram się rozpisać więcej szczegółów jutro, gdy będę już w domu.

PS: Ach, dla jasnosci. Chodzi o PECETOWA gre z lat 90, nie niedawny reboot
Ja mogę wziąć udział. Tylko powiedzcie najlepiej jaka wersja, jakie patche do pobrania.

Edit: Jednak nie mogę bo gdzieś płytkę zgubiłem a żaden z kumpli jej nie ma It Is A Mystery
Ja się na początku jarałem, ale później odpaliłem grę i uświadomiła mi ona, jakim okropnym noobem jestem. Ale gdybyście mieli ogromny kryzys, to mogę się przyłączyć. Tylko dajcie znać o tym kryzysie wcześniej, żebym się ogarnął.
Można gdzieś kupić wersje tę wormsów przez cyfrową dystrybucje?
Bo na steamie istnieje, ale bez możliwości kupna, a na oficjalnej stronie odnośnik "Buy" nie działa - http://wormsarmageddon.team17.com/main.h...&area=welc .
Ej Johnny, to graj. Ja też lamię to nie będę sam Grinning Zgłaszam się Winking
Brazilkaiser es #1 huehuehue
wpiszcie mnie do listy :P
Ej ludzie, trzeba się zgadać odnośnie tego patcha, więc najlepiej wpisujcie także czy macie wersję steamową czy nie.
Gurigie twierdzi, że wersje gry nie powinny wpływać na możliwość grania razem. Większość z nas ma wersję Steamową, więc 3.6.31.0_beta

http://worms2d.info/Updates_(Worms_Armageddon)

Jutro (albo jeszcze dziś?) spróbuję przetestować grę z kimś z inną wersją i potwierdzić, czy śmiga.
Dobra, jak na złość zgubiłem płytkę o czym nie wiedziałem, a żaden z kolegów jej nie ma. Nie bierzcie mnie pod uwagę, nawet dodam notkę do pierwszego postu.
Przetestowane. Można grać ze sobą na różnych wersjach gry <3

Thx, Johnny!