Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Witam wszystkim
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć, ja jestem Odine, a nazywam się Filip.
Lat obecnie mam no powiedzmy 16 : P.
Lubie gry,fantasy,filmy,książki(niektóre),komiksy (od razu mówię, że wolę Marvel)
Gram na PC i Xboxie360, a z gier najbardziej lubię: Sanboxy,TTP,RPG,MMO oraz niektóre strategie i RTSy. Gram w WOWa na BL (EU) [obecnie mam przerwę]
Z muzyki lubie i słucham ROCKa (w razie potrzeby mogę podać jakieś konkretne zespoły) [sam też troszeczkę gram a właściwie to się uczę]
Prowadzę kanał na youtube o tematyce gier (i nie tylko), dodaje Zagrajmy w..., luźne prezentacje gier oraz od niedawna (od wczoraj) recenzje [kanału nie będę podawał, ponieważ mimo iż cały czas staram się polepszać filmiki to nadal nie jestem usatysfakcjonowany ich jakością i treścią, cały czas coś nie gra ale w końcu będzie OK.].
Na ARKH.eu mam zamiar uczestniczyć aktywnie, dodawać posty,opisy (gier),screenshoty a może i w przyszłości recenzje i artykuły [udało mi się już dodać kilka screenshotów i opis gry].
Strasznie się rozpisałem (jak bym pisał CV) ale ja tak zawsze, mimo wszystko mam nadzieję że miło się to czytało.
Pozdrawiam.
Filip [O]
siema filip Torll
też lubie sanboxy, fajne są. Witamy, witamy.
Dobry, dobry :)