Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Pomoc w znalezieniu gry Sega Genesis
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
To coś dla stary wyjadaczy Grinning Szukam tytuły gry na sege genesis pamiętam że to była platformówka obsadzona najprawdopodobniej w kosmosie bo się wchodziło do statku kosmicznego i latało pamietam jeszcze tylko ze kadrydź był żółty. Z góry dziękuje za pomoc
Zgubiłem się. Sega Genesis nie trafiła nigdy do Europy.

Masz na myśli Segę Mega Drive, tak?

To, która to wersja urządzenia może mieć znaczący wpływ na kartridż.

I co to znaczy, że cart był żółty? Karty na SMD są czarne. Wyjątkiem są te, które mają żółty "dynks". Jak ten:
[Obrazek: 2013-01-03_2134.png]

A może w ogóle chodzi ci nie o Genesisa, a o "Pegasusa", który w latach 90 był sprzedawany w Genesisowskiej skorupie. On oczywiście, jak i inne klony Famicoma chodził na pirackie, żółte karty.
nie to nie był pegazus na bank ponieważ miałem oryginalne plastikowe opakowanie , a głównie dlatego nie pamietam bo miałem wtedy z 3 - 4 lata i mi mama przypomniała o tej grze ale to był taki kadridź co wstawiłem tu zdjęcie z góry dzięki za pomoc Archon, a może to był mega drive
Chciałbym pomóc, ale nic nie rozumiem z twojej wypowiedzi Okay
(04-01-2013, 11:14)trudneto napisał(a): [ -> ]nie to nie był pegazus na bank ponieważ miałem oryginalne plastikowe opakowanie , a głównie dlatego nie pamietam bo miałem wtedy z 3 - 4 lata i mi mama przypomniała o tej grze ale to był taki kadridź co wstawiłem tu zdjęcie z góry dzięki za pomoc Archon, a może to był mega drive

"Nie, to na bank nie był pegazus, ponieważ miałem oryginalne plastikowe opakowanie. Głównym powodem tego, że nie pamiętam tytułu gry jest to iż grałem w nią w wieku 3-4 lat, a o jej istnieniu przypomniała mi mama. Najprawdopodobniej był to taki cart jak ten, który wkleił Archon. Możliwe również, że ta konsola to był mega drive. Z góry dziękuję za pomoc."

Tak chyba będzie po polsku. Nie ma za co.
Ty najlepiej wiesz jak to mogło wyglądać, więc polecam ten link: http://www.listal.com/megadrive/action-platform
PS. Dzięki za tłumaczenie, Stivi.
1.Stivi dzięki za przetłumaczenie z mojego bełkotu na Polski (zaspany byłem i powiem szczerze nawet tego nie przeczytałem)
2.SmellySocks pomogłeś znalazłem ja tytuł to B.O.B Wielkie Dzięki Mega Plus dla Ciebie