Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Phoenix Wright: Ace Attorney- Turnabout Cry
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
zatwierdzone
W takim razie otwieram zapisy.
Jak nikt nie jest chętny to ja się zgłaszam.
Czemu nie, też się zgłaszam. Dlaczego nie można być prokuratorem? Wii U Has No Game
Jak nie można, jak można? Przecież Miles jest prokuratorem a Wright obrońcą, więc do wyboru do koloru.
Mój błąd Torll jeśli można poproszę prokuratora
ja chcem być: obrońca Smiling
CHCĘ BYĆ GUMSHOE
MATI UWIELBIAM CIĘ!

Hej koleżko, trochę mnie poniosło. Po prostu zapisz.
Jak zaraz będzie flejm w stylu "Ale mósiż podaci dofody!!111111" to niech wie, że Gumshoe po prostu jest wyjątkowo głupi i pasuje do mojej osobowości.
Dodany Winking
Ja na Botora się zgłaszam
Dodany.
Ja się zgłaszam na Adriana Goodjoba.
Zgłaszam się na Arnold Black.
dobra wpiszcie i mnie
Pojler dodany jako Lotta, GreatMikx też dodany jako Arnold.

A więc tak, startujemy w takim razie dzisiaj o 19:00, jeżeli jednak do tego czasu znajdzie się jeszcze jeden chętny do gry to może ustąpić miejsca jako sędzia.
Niestety o 19 chyba mnie nie będzie bo dla brata pc udostępniam więc może kiedy indziej
Zagrałbym gdyby nie mistrz gry jako sędzia.
A więc w takim razie nie mamy Lotty Hart. Czekamy Dalej.


Ps. Exe. Sędzia w tej grze nie ma przewagi nad innymi oraz pełni rolę aktywnego obserwatora, który tylko wydaje werdykt i pomaga innym graczom. Idź prowadzić swojego PBFa Winking
eXe112, nie dodany, pozdrawiam.
Mati prosił na sb, chociaż sam chciałem, ale odśnieżam.
Zostaje ostatnie wolne miejsce Lotta Hart-Kacpei. Grinning Może coś ruszą te pbfy
Dobra, to w takim razie pbf dzisiaj rusza w okolicach godziny 17:00, więc jak ktoś chce jeszcze zagrać jako sędzia to może się zapisać.

@edit- Jednak koło 17:00 mnie nie będzie więc zaczniemy koło 19:00.