Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Front wyzwolenia spod tyranii Apple
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Kim jesteśmy?
Frontem wyzwolenia!

Po co walczymy?
Dla idei!

Co chcemy osiągnąć?
Zagładę firmy Apple!

Chce do nas dołączyć? Wyrzuć swojego ajfona, ajpada, ajmaka i ajfrytki, by wyzwolić wszystkich pracujących Chińczyków! Ich życie ma znaczenie, a spędzają je na składaniu sprzętu z jabłkiem na obudowie... Czy chciałbyś takiego życia dla siebie? Czy chciałbyś takiego życia dla swoich dzieci? NIKT BY NIE CHCIAŁ! Pracujemy po to by żyć, a nie żyjemy po to by pracować. Wyzwólmy ich! Dajmy im życie, na które zasługują!

Czy naprawdę chcecie używać sprzętu, na którym jest KREW CHIŃCZYKÓW?

Lista członków:
- dzej - prezes
- Stivi - wiceprezes
- PisklePL - członek
- farmaceuta - członek
- Wielkimati - członek
JESTEM ZA !!! WOLNOSC DLA CHIONLI !!!
Precz z tyranią obgryzionego jabłuszka. Wspieram akcję.
Macie racje! Yebać te Apple!

[Obrazek: img1224ld.jpg]
Dodałem was bracia i pisklęta! (Prócz Witolda bo to jebany szpieg z ajfonem)
CHINOLE! WOLNOŚĆ! DOŁĄCZYĆ!
Odchodzę.
(06-01-2013, 15:28)dzej napisał(a): [ -> ]Dochodzę.

Ale prezesie, bez przesady. Wiem, że to bardzo podniecająca chwila bo wychodzimy do ludzi... ale...
Chętnie przejmę twoją posadę.


Także! Potrzebujemy zebrać więcej żołnierzy oraz więcej trolli, jak i więcej wyposażenia by móc kiedyś zaatakować główną siedzibę Apple! Kto jest za? Zakończmy mordowanie biednych chinoli!
All hail FWSTA! (odczytujemy to jako Fywsta)
PRECZ Z APPLE!
Sic semper tyrannis!
Precz z tyranią Apple! Wolność dla Chińczyków!
Czy resztę forum nie obchodzi to ile krwi się przelewa byście mogli mieć ładne telefony?!
JESTEM PRZECIWKO FRONCIE WYZWOLENIA!
WY TEŻ JESTEŚCIE POD WODZĄ ILUMINATÓW!
ROBICIE WSZYSTKO BY OMAMIĆ JAK NAJWIĘCEJ OSÓB!
NIE DZEJOWI, NIE STIVIEMU!
ZATRZYMAJMY KRWAWY REŻIM ZABIERANIA PRACY AZJATOM!
WSZYSCY SĄ RÓWNI, ONE LUV ONE POWEH!
LUDZIE BEZ SERCA Crying
Dołączam wraz z moim Nexusem 7! Viva la Revolution!
Objection!

Nie wydaje mi się Chmurowaty. To TY piszesz tutaj jakbyś był omamiony przez Iluminatów. Jeżeli uważasz, że to my jesteśmy omamieni, pokaż nam jakiś solidny dowód.
(07-01-2013, 00:26)Chmurowaty napisał(a): [ -> ]JESTEM PRZECIWKO FRONCIE WYZWOLENIA!
WY TEŻ JESTEŚCIE POD WODZĄ ILUMINATÓW!
ROBICIE WSZYSTKO BY OMAMIĆ JAK NAJWIĘCEJ OSÓB!
NIE DZEJOWI, NIE STIVIEMU!
ZATRZYMAJMY KRWAWY REŻIM ZABIERANIA PRACY AZJATOM!
WSZYSCY SĄ RÓWNI, ONE LUV ONE POWEH!

O czym ty mówisz nędzny cwelfonowy pomiocie? Iluminaci? Powiedz lepiej co ty dzisiaj piłeś w swoim kubku z i na początku, bo gadasz całkowicie od rzeczy!

Przez takich ludzi jak ty przelewana jest krew ludzi... ludzi którzy zasługują na więcej niż na bycie niewolnikami! Zabieranie pracy? Ty to nazywasz pracą? WYZYSK... WYZYSK...

http://arhn.eu/forum/Temat-Spisek

Zobaczcie co się stało tutaj. Najpierw iluminaci (pisząc ze swoich urządzeń Apple) próbowali mnie uciszyć. Potem wysłali swoje "marionetki", żeby zaczęły się kłócić, tym samym zabierając uwagę czytelników od spisku. To samo prawdopodobnie stanie się tutaj (chociaż zapewne właśnie do jego mieszkania wchodzi grupka ludzi z krwią chińczyków na rękach, którzy mają zadbać, żeby więcej już nie pisał)

Dlaczego cudzysłów? Bo wiem, że to tak naprawdę wszystko multikonta Bogacza z Wysp! Nie wierzycie? Oto zdjęcie Bogacza z Wysp i jego multikont - w tym Stiviego i dzeja.

[Obrazek: 2013-01-06_2233.png]
Stivi i Dzej jako multikonto Bogacza? Oj, nie wydaje mi się. Oczywiście masz na to jakiś solidny dowód? Posiadam wątpliwości co do tego zdjęcia.
Nie jestem niczyim multikontem Angry

Tutaj dowód: [Obrazek: profile_580_1254792.jpg]
Pozwoliłem sobie nagiąć nieco zasady i przedstawić wam niezbite dowody. Z pewnego niebieskiego forum zaczerpnąłem informacji o numerach IP obu panów. Oto moje zestawienie.

[Obrazek: 2013-01-06_2254.png]

Przypadek? Starszy brat?

Według mnie po prostu obłuda!

A GDZIE CHINOLE MAJĄ PRACOWAĆ <?????/
[Obrazek: 500ghy.png]

Każdy wie, że bogacz z wysp nie używał by neostrady!
Stron: 1 2 3