Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Ciekawa teza i pytanie do Was
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć, to mój pierwszy post na tym forum więc cześć Grinning

Nie macie wrażenia że nowe gry na smartphone'y powoli i skutecznie zdobywają swoich zwolenników i przypominać te z kieszonsolek Sony? (Maluchy od Nintendo już dawno przegoniły, bez urazy to tylko moje zdanie)
Po przeszukaniu google store natknąłem sie na tytuły typu "Modern Combat 4" albo "Dead Space" które bardziej przypominają gry, które nie poszły by na starszych piecykach niż komórkowe gierki jakie pamietam z gimnazjum.
Pytanie brzmi czy rynek konsol przenośnych może zostać zachwiany przez nowoczesne telefony?
Moim zdaniem smartfony mogą zostać częścią rynku gier na konsole przenośne. Na pewno będą się wyróżniały. Spróbujmy chociaż zagrać w gry pokroju Crisis Core: Final Fantasy VII lub New Super Mario Bros. 2. Byłby pewien problem z obsłużeniem sterowania, szczególnie na tak małym ekranie. Mi osobiście nie do końca dobrze się grało w GTA III na moim telefonie. Szczególnie jak w grze są małe ikonki koło siebie, przez co często wciska się nie to co się chce. Dużo lepiej się gra w proste zabijacze czasu jak Angry Birds. Na upartego można, ale po co marnować czas i nerwy jak jest możliwość spokojnego pogrania na konsoli. Fakt zdobywają swoich zwolenników, ja na przykład nie interesowałem się tego typu telefonami. Ale i tak zamierzam kupić 3DSa, PSP i Vitę. I tak pewnie myśli też spora część społeczności graczy patrząc na fakt, że Sony Xperia Play nie odniosła sukcesu.