Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: jeti
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich. Jestem jeti, przydreptałem tu nieśmiało ze skizo.org.

Spodobał mi się ten kurnik Dark Archona i ekipy, stąd zdecydowałem się do niego zapisać :P.

Coś o mnie... Studiuję Architekturę na Politechnice Gdańskiej (z marnym skutkiem). W wolnych chwilach fotografuję, brzdąkam na powodujących zwyrodnienie palców polskich gitarach elektrycznych (jeżeli elektryka styka). Czasem coś skrobnę małą stronkę o konsolach.

Zainteresowania długo by wymieniać, z takich które pierwsze wpadają do głowy: ogólnie pojęta sztuka, grafika komputerowa, fantastyka, manga/anime, lotnictwo itd. itp.

No i oczywiście wirtualna rozrywka. Przygodę z grami rozpocząłem jako dzieciak od niesamowicie popularnego w Polsce PEGASUSA, później przyszedł pecet i wakacyjnie N64 (chyba mój ulubiony sprzęt). Później już było z górki, niestety nie miałem konsol aż do liceum i PS3, ale tak wakacyjnie jak N64 miałem okazję grać na wszystkich konsolach Nintendo i PSX i PS2.

Ze względu na małą ilość wolnego czasu granie odeszło lekko na boczny tor, ale ambitnie (na ile pozwala portfel) kolekcjonuję starsze gry, głównie na GBA.

Ot, tyle Smiling