Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Bo ja nowy jestem...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nastał ten czas. W końcu przezwyciężyłem swoje wrodzone, nieuleczalne lenistwo i zarejestrowałem się tutaj. Jestem DrewniaQ i niniejszym mówię "cześć" wszystkim użytkownikom. Bidoof

Jeśli miałbym opisać się dwoma słowami to byłyby to z pewnością słowa "Final Fantasy". Jestem prawdziwym maniakiem serii (nie mylić z fanbojem co?) i grałem chyba we wszystko co ma FF w tytule. Przyznam, że droga zajawka. Oprócz tego jestem starym konsolowcem (no dobra, nie takim znowu starym) pamietajacym czasy świetności Pegasusa, SNESa i PSone. Obecnie w posiadaniu PS2, PS3 i PSP, a od dłuższego czasu rozglądam się w stronę DSa, 3DSa, Wii i WiiU. Jeśli chodzi o moje ulubione gatunki gier to poza klasycznymi jRPGami pokroju FF, Kingdom Hearts czy Chrono sagi to młócę też namiętnie w platformery, przygodówki i generalnie we wszystko co nawinie mi się w łapy. Dobra, ścigałki i FPSy zazwyczaj sobie odpuszczam. A, byłbym zapomniał. Tekken. Ale w tym przypadku avatar chyba mówi sam za siebie.
ARHN.EU śledzę od dobrych paru miesięcy ale dopiero teraz coś mnie ruszyło by dokonać aktu rejestracji.

Mam nadzieję, że nie ma tu kółka wzajemnej adoracji i że uda mi się wpasować w ekipę. Cthulhu
Rozwalił mnie pomysł forumowych acziwmentów. Przyznam, że bardzo ciekawe rozwiązanie.

To chyba tyle. Nie wiem o czym powinienem tu jeszcze napisać, zabijcie mnie.

EDIT: dobra znalazłem coś jeszcze. Co do obsesji na punkcie FF to wspomnę jedynie, że współprowadzę portal balamb.pl, który odpowiedzialny jest za fanowskie spolszczenia do FFVIII, FFX i Crisis Core: FFVII. Sam nie tworzę spolszczeń ale można powiedzieć, że wspieram administrację dobrym słowem, piszę FFowe niusy i jestem jej ambasadorem na świecie. Winking