Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Siemanko
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej,Cześć i czołem! Ja jestem VectroV,czasami Vec,ewentualnie Kamil Cute_Winking

Oficjalny kanał oglądam od dawna,ale dopiero teraz postanowiłem się zarejestrować i dołączyć do zacnego grona społeczności Arhn.eu.Coś bliżej o sobie? Imię już znacie.Lat 15,jestem z Poznania i uwielbiam gry/sprzęt/konsole jak pozostała część z was.Moją ulubioną serią gier jest Grand Theft Auto,a zaraz za nią w kolejce jest seria Need for Speed i Call of Duty.Moją główną platformą jest Netbook i PC'et.Niestety specyfikacje nie są przyjazne dla najnowszych gier,tak więc zbieram na prawdziwy 'kombajn'.Drugą platformą jest wysłużone PlayStation 2 SCPH-77004 oraz PlayStation Portable 3004 Slim&Lite.Przez ostatni czas złapała mnie zajawka ma PSX'a,lub potocznie nazywanego 'szaraka',więc chłonę wiedzę na jego temat,ale koniec o mnie i ciągłego gadania,a raczej pisania,więc na koniec pozdrawiam całą społeczność Arhn.eu! Łapka!