Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: No, ten, bo nie wypada działać będąc nieprzywitanym.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,
W tym miejscu można dopisać jeszcze wiele innych synonimów powyższego słowa oznaczających powitanie.
Konto założyłem dawno temu, żeby teraz z niego zacząć korzystać. Jestem Paweł, może być Kuzyyyn i jestem z Poznania, prowadzę bloga i boli mnie noga, często sięgam po gry komputerowe, nieraz te starsze, czasami te nowe. Pograłbym w grę, ale nie mam na czym, z NetBókię za bardzo nie pokozaczę. W związku z powyższym zbieram na sprzęt nowy, bardzo mocarny i nie mejnstrimowy. Być może potem na Iksboksa się skuszę, a bez Plej Stejszon nigdzie nie ruszę, mowa o takim bezprzewodowym "Portable" zwanym, w planach uwzględnianym.
W międzyczasie na forach szaleję, na Arendatiju atmosferę rozgrzeję. W każdym bądź razie to me urojenie, sam jeszcze nie wiem czy zdania nie zmienię. Jedno jest pewne: na tym oto forum pragnę powitać każdego z osobna, a te rymy to chyba raczej efekt jakiejś mojej pomyłki.
pozdrawiam i zapraszam na wspomniany przeze mnie wcześniej blog Winking
http://volteski.blogspot.com
Dobry Mudzin Grinning