Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: League of Legends Nordic
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Siemanko, chciałbym zachęcić was do gry na serwerze EuNE (Nordic-East) Z dwóch prostych powodów.
1. Możliwość kupna RP (Riot Points) bez żadnych problemów. (Jak wiadomo na wescie złotówki zostały wycofane więc jest to jakaś tam dla nas przeszkoda w zdobyciu RP na tymże serwerze)
2. Więcej polaków = Więcej team mate (choć nie zawsze ) Winking

Ja posiadam 30 level
Nick: SamSex69 (tak wiem nick może być troszkę wulgarny ale konto dostałem od brata skończył na 14 levelu a ja pomyślałem czemu by nie zagrać ;p)
Przyjmuje zaproszenia od wszystkich, i zapraszam do grania rankedów i normalnych gier.

Pozdrawiam Winking
Ja również gram na EUNE i zapraszam do wspólnej gry (pisać na PW), choć zazwyczaj jestem na 3v3 to od czasu do czasu moge zagrać na summoners rifcie :P
Ten sam nick co na forum , preferuje rankedy ale zobaczymy ja bedzie teraz po nowym patchu :P
A nie boisz się metal-xie (jeśli mogę tak o tobie pisać) , zresztą jak inni , że granie z losowymi ludźmi beż większej wprawki , doprowadzi was do ELO HELL? Co prawda wprowadzili teraz system Lig , ale to nie wiele zmienia i nadal jakieś tam Elo jest i odpowiada za przeciwników jak i kompanów.
Wiem że to lekki offtop ale jestem ciekaw waszego puunktu widzenia.
Czasami niestety większa ilość polaków nie do końca jest zaletą. Szczególnie gdy trafisz na dzieciaki mające po 10 lat Winking
No i nie oszukujmy się, przynajmniej ja, doświadczyłem więcej buractwa i chamstwa ze strony polskich graczy co właściwie jest dość smutne...
(01-02-2013, 23:59)Mlethys napisał(a): [ -> ]Czasami niestety większa ilość polaków nie do końca jest zaletą. Szczególnie gdy trafisz na dzieciaki mające po 10 lat Winking
No i nie oszukujmy się, przynajmniej ja, doświadczyłem więcej buractwa i chamstwa ze strony polskich graczy co właściwie jest dość smutne...

To prawda większość polaków na EUNE to dzieciaki po 10-12 lat, dlatego piszemy na forum aby znaleźć "poważnych" graczy z Polski. Nie musimy od razu też grać rankedów. Myślę, że normale pozwolą osądzić każdemu czy poziom i styl gry naszych kolegów odpowiada nam i dopiero wtedy zdecydujemy się na wspólne rankedy Smiling
Ale panowie, w tą grę powinno się grać dla zabawy, ja mam ten śmieszny ranking, i smieje się jak jest jakieś dziecko na rankedzie bo po prostu dla mnie to jest zabawne i tyle Grinning
Zawsze zabawa jest większa gdy się wygrywa Winking Ciężko się odprężyć gdy jakiś troll/dziecko troll psuje gre dziewięciu innym osobom Childish
Ostatnio na rankedach są tylko same trolle, grają po 20 minut, feedują, a później mama każe im kończyć grać (Jestem chory, dlatego marudzę :P )

Mam 3 konta na North-East
1. 97mat 30lvl
2. 00dominikb 12lvl (konto brata, na którym dość często gram)

Jak coś to piszcie, że z arhn.eu, bo mogę nie ogarnąć :P
(04-02-2013, 00:11)Mlethys napisał(a): [ -> ]Zawsze zabawa jest większa gdy się wygrywa Winking Ciężko się odprężyć gdy jakiś troll/dziecko troll psuje gre dziewięciu innym osobom Childish

neee , psuje tylko czterem .

Właśnie nie zawsze. Na moim przykładzie, gdy już gram o wiele bardziej gra mnie cieszy gdy przez 30-40 minut mamy wyrównaną rywalizację. Jeśli zdarza się mecz gdzie przez 20 minut jedna strona niszczy drugą a potem leci /ff to nie ma zupełnie tego fun'u.
Dlatego mówię, że dziewięciu graczom psuje zabawę, nie każdy odpala LOL'a by nabić kolejnego wina w statystykach. Poza tym takie zapracowane zwycięstwo smakuje o wiele lepiej Winking
Normal może i psuje, bo to tylko gra o pietruszkę, ale jeśli gra się rankedy to raczej cieszysz się że twoje punkty rankingowe rosną a nie maleją? ;]
Dokładnie , ja zwykłe gry gram dla fanu np Nidka nawet nie po to by wygrac tylko by podziabać ludzi dzidkami a jak juz na rankedach ciesza punkty bo raz u nas jest troll raz u nich.
Mam tam smerfa: lerłaTH
Dodajcie to mozemy pograc cos trolskiego
nick: antico86

gram głównie szeroko pojętym supportem, jeśli jest potrzeba mogę zagrać tankiem, szukam ogarniętego ad carry (preferuje caitlyn, draven, miss fortune), celem stworzenia zgranego duo do rankedów

zapraszam wszystkich zainteresowanych do pisania do mnie w grze : )
Również zapraszam do gry na EUNE.
Mój nick Aimer119 30lvl
Gram top/mid/adc
nick: Cornel3

30 lvl chętnie pogram ranki Winking nie gram tylko adc, brąz dywizja IV więc nie ciekawie, ale gram wg mnie bardzo dobrze Winking (15 lat żeby nie bylo rozczarowania.)
To i ja dodam swój nick: Grodek118
Gram na każdej linii ale najgorzej mi idzie w jungle.
Jeśli kogoś to interesuje to jestem w Silver IV.
Na Nordicu gra dużo trolli.
Niekoniecznie, teraz dużo osób poprzenosiło swoje konta na inne serwery.
Nick: DeWitty
Lvl: 30
Main Role: Support, Jungla
Chętnie z kimś ogarniętym pogram :P
Nick: Chitchara
Pozycja: support, derp, afk Winking
Chętnie się przyłączę do wspólnego grania.
Nick: pojler
Lvl: 17
Pozycja: Support
Postaci którymi zazwyczaj gram: Ashe, Miss Fortune, Sona, Darius,
Nick: 777TreJn
Lvl: 30
Main Role: Support, Jungla
Szukam kogos do duorankedow gold/plat
Nick: ktosiu100
Lvl: 30
Main Role: Mogę grać na wszystkich pozycjach, ale dostosowując się do moich znajomych gram najczęściej na topie.
Chętnie zagram z użytkownikami arhn.eu Winking
Stron: 1 2