Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Za Kulisami: Gramytatywnie 2012
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: HCDl2c-Z0qo.jpg]
Gramytatywnie 2012 z troszkę innej perspektywy. Szkoda by było, gdyby tyle materiału dodatkowego marnowało się na dysku (a uwierzcie, jest tego SPORO więcej), więc prezentujemy wam kilka losowych wycinków.


By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Za Kulisami: Gramytatywnie 2012

Kacpi01_PL

Bardzo fajne Grinning Gramytatywnie z innej perspektywy
Nie wiem czy wiecie ale wspomnieli o gramytatywnie w jednym felietonie w polskiej prasie konsolowej.
ja nic nie wiem. w jakiej?
W PSX Extreme, pod koniec styczniowego numeru jest felieton o akcjach charytatywnych i wspominają o zbieraniu na schodołaz dla Mikołaja poprzez 24h grania. Jak jesteście chętni to mogę wam jutro skan wrzucić.

Gratuluje sławy Smiling
Byłoby super <3 dzięki. Ja niestety nie mam dostępu do takich luksusów jak polska prasa growa Childish
http://imageshack.us/photo/my-images/28/001oex.jpg/

Wysłałem wam w ten sposób bo nie mogę znaleźć załączników. Szkoda, że nie podali nazwy serwisu ale mimo wszystko jesteście dla siebie w pewnym stopniu konkurencją.
Wow, super. Bardzo fajnie zobaczyć, że nawet "w branży" znalazł się ktoś, kto nie przeszedł obok eventu obojętnie. Szczerze mówiąc bardzo się cieszę, że nie wspomniano o nas "po imieniu" -- my również staraliśmy się nie wiązać eventu bezpośrednio z arhn.eu, by nikt nie traktował tego jako żałosnej próby promocji. Smiling
Obejrzałem ten materiał już tyle razy. Ja chcę kolejne dodatki zza kulisowe!