Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Intel Extreme Masters Katowice 2013
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: JoilTzKVXO0.jpg]
Wybaczcie, że tak późno, ale nareszcie jest! Relacja z Intel Extreme Masters 2013 w Katowicach. Działo się, oj działo... Mam nadzieję, że uda mi się jeszcze kiedyś wpaść na taką imprezę i oczywiście zrobić dla Was relację!


By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Intel Extreme Masters Katowice 2013
Kto by pomyślał, że takie zainteresowanie będzie tym wydarzeniem, musiało być naprawdę fajnie na tej imprezie, i dobrze, może władze miasta zauważą tę gałąz rozrywki/sportu, i coś jeszcze w tym kierunku zrobią

Ps: Dorczenzo, dostałeś za darmo od Skina? Grinning
Też chciałem pojechać, ale ostatecznie się nie udało Childish
Mój kolega też był w "strefie VIP", miałeś wejście za kulisy?
Bardzo ciekawy i obiektywny komentarz.
Dziwne, że nic nie słyszałem o tłoku i o negatywnych wydarzeniach z tym towarzyszących.
Wiem, że cudzoziemcom[widzom] jak i graczom bardzo się spodobała atmosfera.
Bardzo chciałem pojechać do tych Katowic, niestety mam bardzo daleko (Płock). Jeszcze w ten weekend są kwalifikacje do Sezonu 3 League of Legends w Warszawie. Materiał jak zawsze świetny i profesjonalnie wykonany. Byłoby miło gdyby skin wylosował się mnie :P
Trzech kumpli z roku wybrało się tam w sobotę. Zrobili trochę zdjęć i ogólnie dobrze się bawili. Może ich ktoś widział, bo mieli plakat z rosyjskim napisem :P Poza tym wspominali o wielkim "chlewie" na widowni LOL'a - podobno każdy tam wyrzucał śmieci gdzie popadnie. Na widowni StarCraft'a zaś było dość czysto. No ale cóż, na LOL'u było zapewne wielu gimbusów bez krzty kultury :P
Miałem tam być, ale nie dałem rady. Trochę żałuję Childish
A na scenie z CS:GO wygrali polacy z ESC Gaming
Jeden z obcokrajowców jak patrzył na hostesse to...
;c szkoda że mnie tam nie było
takie fajne wydarzenie a ja nie mogłem pójść Crying
Dla samego backdoru xPeke warto było pójść ^^
Byłem tam i było naprawdę zajebiście .