Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: The Walking Dead i Mortal Kombat
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mały błąd - granie w Mortal Kombat jest podpisane "Żywe Trupy" i odwrotnie Winking
Faktycznie, załatwione. Dzięki Smiling
Fajnie było. Chociaż przyznam szczerze, że oglądanie szybko olałem (TWD grałem, MK - co tu można oglądać?) i tylko słuchałem, a gadka była przyjemna Smiling
Było spoczko

Kolego, to forum dyskusyjne, piszemy tu pełnymi zdaniami. Za bezwstydne nabijanie postów soczysty warn ode mnie, tarcza! ~supaplex

Oglądałem tylko pierwszą część liva.
Teraz czas nadrobić zaległości i oglądnąć sobie drugą Grinning
Będzie kiedyś the walking dead jeszcze? ;d
TWD Heart

WARN Heart

(01-02-2013, 19:25)marbol napisał(a): [ -> ]Będzie kiedyś the walking dead jeszcze? ;d

Oby nie... Tak jak Archon przed lajwem przewidział, ta gra sie na niego nie nadawała. Myśle, że TWD jest na tyle specyficzną produkcją, że warto skupić sie chociaz troche na jej fabule i dać sie "porwać" Winking A ciężko to zrobić z jakże charyzmatycznym Arynem w tle Trollface
The Walking Dead to coś więcej niż gra, polecam KAŻDEMU nawet twojemu staremu, serio.

Kultura wypowiedzi i dobry dowcip to coś więcej, niż ty prezentujesz, polecam KAŻDEMU, nawet tobie, serio